aktualności - Szkolenia dofinansowane z UE 2017-07-04 wróć do listy

Szkolenia dofinansowane z UE

Informujemy, że ruszyły już nabory na szkolenia dofinansowane z EFS, będą się one odbywały na innych zasadach niż nabory w poprzedniej perspektywie budżetowej UE. Od tego roku to firma, która chce oddelegować przedsiębiorcę lub pracownika na szkolenie, musi złożyć odpowiedni wniosek o dofinansowanie. Procedura została maksymalnie uproszczona, ale w razie problemów, pomagamy wszystkim chcącym się zapisać na nasze szkolenia.

Najważniejsze informacje:

- dofinasowanie jest dostępne tylko dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (mikro zatrudnia do 10 pracowników i ma obrót roczny do 2 mln €, małe do 50 pracowników i do 10 mln €, średnie do 250 pracowników i do 50 mln € oraz do 43 mln € bilansu rocznego)

- dofinansowanie otrzymać można w województwie, w którym znajduje się siedziba firmy

- dla pracowników filii dofinasowanie można uzyskać w województwie, na którego terenie znajduje się dana filia

- dofinasowanie może otrzymać przedsiębiorca lub pracownik na umowie o pracę lub umowie cywilnoprawnej

- Firma może otrzymać od 50% do 80% dofinasowania od ceny szkolenia

- lista województw, w których będzie można uzyskać dofinansowanie znajduje się pod linkiem:

http://serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/ tam należy wejść w zakładkę „dofinansowanie”, wybrać województwo i tam w ramce na górze są podstawowe informacje o naborze, a po rozwinięciu powinny wyświetlić się szczegółowe zasady oraz lista instytucji, w których można uzyskać dofinansowanie.

Uwaga! W każdym województwie liczy się kolejność zgłoszeń i prawdopodobnie środki na szkolenia będą bardzo szybko rozdysponowane!

Zachęcamy więc do rezerwacji terminów już dziś! Potem może być za późno.

Procedura otrzymania dofinansowania:

- Firma wybiera z Bazy Usług Rozwojowych nasze szkolenia: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/?SearchFilterView%5Bkategorie%5D%5B%5D=Doskonalenie+technik+jazdy&parent=Motoryzacja, następnie mailowo lub telefonicznie rezerwuje u nas termin i podaje liczbę uczestników, a my trzymamy dla nich miejsca. Kolejny krok, to wypełnienie wniosku o dofinasowanie, który należy odszukać na stronie swojego operatora. Po otrzymaniu informacji o przyznaniu dotacji (zwykle trwa to nie dłużej niż kilka dni), firma zapisuje uczestników na wybrane szkolenie

- wszystkie szkolenia będące w Bazie Usług Rozwojowych, to te same szkolenia, co u nas na stronie http://szkola-auto.pl/szkolenia

- dla grup 9-os. lub liczniejszych istnieje możliwość ustalenia indywidualnych terminów, w tym celu prosimy najpierw o kontakt:

Jakub Łabędzki

 Mail: biuro@rodantv.pl

 Tel.: 692 857 465

- Jeśli interesującego Państwa szkolenia nie ma na stronie z zapisami, prosimy o kontakt celem uzyskania odpowiedzi, kiedy zostanie ono uruchomione.

W trakcie pojawiania się kolejnych szczegółów w tym otwierania terminów naborów, będziemy na bieżąco aktualizować niniejszą informację.

...