wykwalifikowani trenerzy Škoda auto szkoła

instructor

Dawid Zawadzki

Wieloletnie doświadczenia jako instruktor nauki jazdy, Trener certyfikowany przez ADAC oraz Eco Will . Zainteresowania - motocykle i turystyka.

instructor

Filip Raszewski

Trener doskonalenia techniki jazdy z Niemieckim certyfikatem ADAC i Eco Will. Czynnie działa też w zawodzie instruktora nauki jazdy. Cechuje się dużą cierpliwością. Od zawsze związany ze sportem, nie tylko motorowym. Występował zarówno w roli zawodnika jak i trenera piłki nożnej. Szerokie zainteresowania sportowe pozwalają mu na ciekawe rozwiązywanie problemów, z jakimi borykają się uczestnicy podczas szkoleń doskonalących technikę jazdy.

instructor

Andrzej Nagadowski

Instruktor nauki i techniki jazdy. Czynny policjant.  Z motoryzacją związany praktycznie od urodzenia, pasjonat Off-roadu. Posiadacz certyfikatów ADAC oraz ECO WILL

instructor

Piotr Kwapiszewski

Od najmłodszych lat związany z motoryzacją. Z wykształcenia inż budowy samochodów, rzeczoznawca, diagnosta samochodowy, a także pedagog. Na co dzień prowadzi warsztat samochodowy. Posiada certyfikat ADAC oraz ECO DRIVING FINLAND. Jest także najbardziej utytułowany kierowca w ecodrivingu w Polsce.

instructor

Radek Jaskulski

W Szkole Auto Skody trener z najdłuższym stażem, posiadacz certyfikatów ADAC, Eco Finalnd, Eco Will. Z motoryzacją związany przez sport od 2000 roku jako pilot kierowca oraz mechanik i tester aut rajdowych i wyścigowych. Hobby kolarstwo. Mistrz Polski w maratonie Szosowym pracowników Oświaty i Instruktorów 2015. Trener techniczny VGP

instructor

Piotr Frąckowiak

Tajniki motoryzacji zgłębiał od najmłodszych lat w rodzinnym warsztacie samochodowym, pracował w serwisach BMW, Jaguar i Land Rover. Miłośnik offroadu, turystyki i żeglarstwa, z wykształcenia antropolog kulturowy. Instruktor nauki jazdy i trener techniki jazdy. Posiadacz certyfikatów ADAC oraz ECO WILL

instructor

Michał Cichosz

Instruktor nauki i techniki jazdy kat. A, B, BE, C, CE, D, DE z jedenastoletnim doświadczeniem w szkoleniach motoryzacyjnych. Certyfikowany trener ADAC. Ukończył kurs egzaminatora prawa jazdy. Pasjonat motoryzacji, muzyki rockowej oraz ogrodnictwa.

instructor

Kamil Kłujsza

Trener z 10 letnim stażem i dużym doświadczeniem zawodowym. Cechuje go spokój i opanowanie, co pozwala łatwo nawiązać kontakt z uczestnikami szkolenia. Pasja to oczywiście praca z ludźmi, oraz motoryzacja w wolnych chwilach gra w siatkówkę. Posiada również wykształcenie muzyczne. Posiadacz certyfikatów ADAC oraz ECO WILL

instructor

Robert Szpindor

Trener doskonalenia techniki jazdy, szkolił się u najlepszych - certyfikowany trener ADAC, ECODRIVING Finland, ukończył dwustopniowy kurs projektu europejskiego ECOWILL. Pasje to sporty walki i nawiązywanie nowych znajomości. Uwielbia podróże zagraniczne oraz grę na gitarze, z wykształcenia dziennikarz.

Cabrio Poland

2017-07-24

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów wiatru we włosach i pomruku silnika do udziału w najważniejszej imprezie dla miłośników cabrio w Polsce i nie tylko!

więcej

Szkolenia dofinansowane z UE

2017-07-04

Informujemy, że ruszyły już nabory na szkolenia dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Zachęcamy do rezerwacji terminów już dziś!

więcej

Voucher rabatowy

2017-06-26

Zapraszamy na wakacyjny trening techniki jazdy w ŠKODA Auto Szkoła.

więcej