Twoje szkolenie

Voucher na szkolenie VIP

Termin: 2018-06-30

Wolne miejsca: 18

1600 zł

Inne terminy szkolenia

Wybrane dla Ciebie

Defensive Driving

Termin: 2017-09-23

Wolne miejsca: 12

299 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Safe Driving II stopień 7h

Termin: 2017-10-08

Wolne miejsca: 5

990 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Voucher na szkolenie VIP

Termin: 2018-06-30

Wolne miejsca: 18

Zakupiony voucher jest ważny do 30.06.2018. Terminy szkoleń ustalane są indywidualnie pod numerem telefonu 618932453.

1600 zł

inne
terminy
szkoleń

2018-06-30

Wolne miejsca: 18

zalety i opcje

Szkolenie VIP

Chcesz poczuć się jak prawdziwy VIP ? U nas masz taką szansę. Wybierz model auta odpowiadający Twoim potrzebom ( aktualna list aut dostępna w biurze Skoda Auto Szkoła ) lub sprawdź swoje umijętności w Twoim aucie a następnie wybierz prowadzącego trenera. Uszyj swoje szkolenie na miarę swoich potrzeb. Tylko na tym szkoleniu będziesz jedynym jego uczestnikiem dostaniesz własne auto oraz swojego osobistego trenera który przez 5h szkolenia skupi się tylko na Tobie, Twoich umiejętnościach oraz problemach podczas prowadzenia auta. Szkolenie może być max 3 osobowe więc dodatkowo możesz wykupić szkolenie wraz ze swoją żoną, mężem, dzieckiem, przyjacielem i spędzić fantastyczny pełen wrażeń i wiedzy dzień ( podana cena dotyczy szkolenia dla 1 osoby)

Szkolenie Safe Driving VIP

Szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy to przede wszystkim zajęcia praktyczne – uczestnicy ćwiczą m.in. omijanie przeszkody, pokonywanie serii zakrętów, wyjście z poślizgu. Podczas szkolenia, dowiesz się jak radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach drogowych. Przekonasz się, na czym polega bezpieczna jazda samochodem i w jaki sposób wykorzystać, w najtrudniejszych sytuacjach, systemy bezpieczeństwa stosowane w nowoczesnych autach.

Szkolenie Safe Driving VIP

Pełne szkolenie VIP, standardowo trwa około 5 godzin. Podczas szkolenia wykorzystujemy nasze auta, które są wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa które z każdą chwilą spędzoną na torze uczestnik zaczyna coraz bardziej rozumieć i uczyć się w jaki sposób odpowiednio je wykorzystywać. W cenę szkolenia wliczona jest przerwa na lunch, przerwa kawowa oraz wizyta w ŠKODA Auto Lab - Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa.

Program szkolenia

Pokaz statyczny

Trenerzy pokazują zalety prawidłowej pozycji za kierownicą oraz sposobu bezpiecznego przewozu osób i bagaży

Hamowanie awaryjne

Uczestnicy będą mieli możliwość nauki hamowania w sytuacji zagrożenia na drodze, dowiedzą się jaki wpływ ma wzrost prędkości na długość drogi hamowania, oraz jak zmienia się praca systemu ABS w przypadku różnych nawierzchni na drodze.

Slalom

Kursanci nauczą się jak prawidłowo pokonać serię zakrętów oraz jak powinna wyglądać prawidłowa praca rąk na kierownicy, dowiedzą się również, jak ważne jest wodzenie wzrokiem oraz obserwacja drogi.

Omijanie przeszkody

Podczas tego ćwiczenia połączona zostanie wiedza z hamowania awaryjnego i jazdy na slalomie. Uczestnicy sprawdzą na kilka sposobów jak bezpiecznie ominąć przeszkodę.

Szarpak

Specjalne urządzenie, które automatycznie wprowadza auto w poślizg nadsterowny. Twoim zadaniem będzie opanowanie samochodu i prawidłowe wyjście z poślizgu.

Okrąg

Okrąg to jazda po niekończącym się zakręcie, na którym możemy doświadczyć zjawisk tam zachodzących np. utraty przyczepności osi przedniej i tylnej oraz sposobów reagowania na to zjawisko przez kierowcę.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Defensive Driving

Termin: 2017-09-23

Wolne miejsca: 12

Czym jest jazda defensywna? Jazda defensywna to podstawa szkolenia kierowców w krajach anglosaskich i skandynawskich. Wyjątkowo skuteczna metoda szkolenia, która uczy jak bezpiecznie poruszać się po drogach. W Polsce wciąż incydentalnie...

dowiedz się więcej

Safe Driving II stopień 7h

Termin: 2017-10-08

Wolne miejsca: 5

Szkolenie II stopnia przeznaczone jest dla osób, które ukończyły już pierwszy, podstawowy kurs Safe Driving I stopnia.

dowiedz się więcej

Tysiące zawodników wystartowało w SKODA Poznań Bike Challenge

2017-09-15

W minioną niedzielę odbyła się 4 edycja ŠKODA Poznań Bike Challenge – największego kolarskiego wyścigu amatorskiego w Polsce. W wydarzeniu wzięło udział ponad 6000 zawodników oraz prawdziwe tłumy kibiców. Fani dwóch kółek mogli...

więcej

SKODA numerem jeden na polskim rynku w sierpniu

2017-09-08

ŠKODA nie pozostawia szans konkurentom: choć cały rynek samochodów nowych zaliczył w sierpniu znaczący rozwój, czeska marka wyraźnie wyprzedziła w sierpniu dobre trendy, zwiększając swój udział w rynku. W minionym miesiącu ŠKODA była...

więcej

SUVy Skody

2017-09-01

SUV-y zdobyły w ostatnich latach niesamowitą popularność. Rozwój portfolio modeli z tego segmentu stanowi obecnie jeden z kluczowych elementów strategii ŠKODY. Samochody w tym segmencie cechują się wykorzystaniem wielu zaawansowanych...

więcej