Twoje szkolenie

Akademia RS

Termin: 2018-07-20

Wolne miejsca: 9

1600 zł

Wybrane dla Ciebie

OFF-ROAD DRIVING

Termin: 2018-08-25

Wolne miejsca: 12

1600 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Safe Driving 1 poziom

Termin: 2018-08-25

Wolne miejsca: 17

299 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Akademia RS

Termin: 2018-07-20

Wolne miejsca: 9

W ofercie marki Skoda od wielu lat znajdują się modele RS, dlatego do standardowych szkoleń Skoda Auto Szkoła postanowiliśmy dodać szkolenie pod nazwą Akademia RS, które w swoim założeniu ma pokazanie zalet modeli RS

1600 zł

inne
terminy
szkoleń

2018-08-24

Wolne miejsca: 7

zalety i opcje

Program szkolenia

Akademia RS

Podczas szkolenia specjalnym gościem będzie rajdowy kierowca Miko Marczyk, który będzie brał czynny udział w szkoleniu. Program szkolenia zawiera m.in.: - przedstawienie zalet modeli RS - pokazanie różnic między modelami "cywilnymi", a modelami RS - pokazanie w jaki sposób odpowiednio wykorzystane nowoczesne systemy elektroniczne (XDS+,ESC SPORT,DSR)  pozwalają kierowcy czerpać radość z jazdy modelami RS. Szkolenia będą zakończone próbą sportową. Akademia RS udowodni, że mocne samochody z zacięciem sportowym używane przez świadomych kierowców, z wiedzą jak korzystać z nowoczesnych  systemów elektronicznych, dają nie tylko frajdę z jazdy, ale zapewniają też kierowcy poczucie bezpieczeństwa. 

Hamowanie awaryjne

Uczestnicy będą mieli możliwość nauki hamowania w sytuacji zagrożenia na drodze, dowiedzą się jaki wpływ ma wzrost prędkości na długość drogi hamowania, oraz jak zmienia się praca systemu ABS w przypadku różnych nawierzchni na drodze.

Slalom

Zadaniem uczestników będzie m.in pokonanie slalomu bramkowego lub slalomy prowadzonego na zmiennej nawierzchni gdzie nauczą się  jak powinna wyglądać prawidłowa praca rąk na kierownicy i jak odpowiednio reagować na różne rodzaje nawierzchni.

Okrąg i Górka

Pokazanie różnicy w napędach 4x4 i 4x2 oraz z włączonym i wyłączonym trybem ESC SPORT.

Pokaz dynamiczny 

Wpływ czasu reakcji na wydłużenie drogi zatrzymania samochodu(droga reakcji + hamowanie). Wpływ wzrostu prędkości 30km/h 50km/h 70km/h na moment rozpoczęcia hamowania.

„Szarpak”- Poślizg nadsterowny (zarzucanie tyłem auta)

Jazda przez urządzenie wprowadzające tylną oś pojazdu w poślizg nadsterowny. Zastosowanie różnych metody wyjścia z poślizgu.

Próba sportowa

Pełny adrenaliny i mocnych sportowych wrażeń przejazd z kierowcą rajdowym Mikołajem Marczykiem.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

OFF-ROAD DRIVING

Termin: 2018-08-25

Wolne miejsca: 12

Dla osób chcących nauczyć się profesjonalnej jazdy terenowej oraz poznać możliwości nowoczesnych SUV-ów, mamy przygotowany specjalny program off-roadowy z masą przeszkód takich jak m. in. wały czołgowe, wykrzyże, trawers, przejazd przez...

dowiedz się więcej

Safe Driving 1 poziom

Termin: 2018-08-25

Wolne miejsca: 17

Na szkoleniu poziomu 1 poznasz podstawowe i najważniejsze zasady bezpiecznej jazdy. Zaczniemy od prawidłowej pozycji za kierownicą – przez wielu bardzo lekceważonej. Następnie przed Tobą symulator dachowania i zderzeń – emocje gwarantowane.

dowiedz się więcej

Szkolenia dofinansowane z UE

2018-01-10

Informujemy, że ruszyły już nabory na szkolenia dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Zachęcamy do rezerwacji terminów już dziś!

więcej

Szkolenie Bezpieczna Zima

2017-12-28

Zapraszamy na Zimowy Trening techniki jazdy w Skoda Auto Szkoła

więcej

NAJLEPSZY Jerzy Górski w SKODA Road Safety

2017-12-13

8 grudnia 2017 roku w sali Platynowej Multikina Malta w Poznaniu na ekskluzywnym pokazie filmu „Najlepszy”, spotkali się przedstawiciele marki Skoda z dyrektorem marki Tomaszem Porawskim na czele, trenerzy Skoda Auto Szkoła, animatorzy Skoda Auto...

więcej