Twoje szkolenie

OFF-ROAD DRIVING

Termin: 2018-08-25

Wolne miejsca: 12

1600 zł

Inne terminy szkolenia

Wybrane dla Ciebie

Safe Driving 1 poziom

Termin: 2018-07-29

Wolne miejsca: 14

299 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Safe Driving 2 poziom

Termin: 2018-08-12

Wolne miejsca: 6

349 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

OFF-ROAD DRIVING

Termin: 2018-08-25

Wolne miejsca: 12

Dla osób chcących nauczyć się profesjonalnej jazdy terenowej oraz poznać możliwości nowoczesnych SUV-ów, mamy przygotowany specjalny program off-roadowy z masą przeszkód takich jak m. in. wały czołgowe, wykrzyże, trawers, przejazd przez grząski teren, przeprawę przez głębokie piaski, zjazdy i podjazdy po stromych wzniesieniach. Uczestnicy przesiądą się także do typowych samochodów terenowych, którymi wyruszą na ponad dwugodzinną wyprawę, przez jeden z najlepszych terenów offroadowych w Polsce, znajdujący się w okolicach Książa Wielkopolskiego. A wszystko to pod okiem utytułowanych trenerów Skoda Auto Szkoła na najnowszych SUV-ach marki Škoda – Karoq, Kodiaq oraz specjalnych samochodach w pełni terenowych.

1600 zł

inne
terminy
szkoleń

2018-08-25

Wolne miejsca: 12

zalety i opcje

OFF-ROAD

Pełne szkolenie Off-Road Driving trwa 7,5 godziny, a uczestnicy dzielą się na dwie małe 6-9 osobowe grupy, co bardzo podnosi poziom szkolenia. Podczas zajęć przedstawimy i porównamy charakterystykę samochodu terenowego oraz SUV-a i opowiemy o ich przeznaczeniu. Następnie uczestnicy poznają podczas zajęć praktycznych możliwości samochodów, dla wielu może być ogromnym zaskoczeniem, co potrafią nowoczesne SUV-y. W programie jest pokonywanie stromych zjazdów, podjazdów, trawersów, przeszkód wodnych, wykorzystywanie systemów wspomagających jazdę w terenie, identyfikacja zagrożeń dla załogi samochodów, wykorzystanie liny kinetycznej i współpraca w załodze.

Program szkolenia

Wprowadzenie

Krótkie zajęcia teoretyczne przygotowujące do jazd technicznych SUV-ami i do wyprawy 4x4. Omówimy na nich dokładnie charakterystyki samochodów, rodzaje napędów 4x4, systemy wspomagające jazdę w terenie, zagrożenia dla załogi i samochodu, obsługę i wykorzystanie liny kinetycznej oraz ocenę umiejętności własnych i możliwości samochodu.

Zajęcia z techniki jazdy

Podczas jazd praktycznych pod okiem trenerów Škoda Auto Szkoła uczestnicy nauczą się możliwości SUV-ów w trudnym terenie oraz pokonywania licznych przeszkód terenowych, takich jak wały czołgowe, wykrzyże, trawers, ostre wzniesienia, głębokie piaski, grząski teren, most z bali itp.

Wyprawa

Odbywać się będzie pod okiem doświadczonych trenerów jazdy terenowej, na samochodach terenowych o bardzo dużej dzielności. Na wyprawie bardzo ważna będzie koordynacja i współpraca w grupie między uczestnikami i trenerami, którzy również będą czynnymi członkami ekipy, nauczającymi, motywującymi, pomagającymi i podpowiadającymi w wielu trudnych sytuacjach.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Safe Driving 1 poziom

Termin: 2018-07-29

Wolne miejsca: 14

Na szkoleniu poziomu 1 poznasz podstawowe i najważniejsze zasady bezpiecznej jazdy. Zaczniemy od prawidłowej pozycji za kierownicą – przez wielu bardzo lekceważonej. Następnie przed Tobą symulator dachowania i zderzeń – emocje gwarantowane.

dowiedz się więcej

Safe Driving 2 poziom

Termin: 2018-08-12

Wolne miejsca: 6

Podczas drugiej wizyty w ŠKODA Auto Szkoła zajmiemy się już bardziej zaawansowanym treningiem. Przed Tobą kolejne godziny na ŠKODA Autodrom Poznań. W tym jazda w okręgu imitująca jazdę w ciągłym poślizgu oraz jedno z najtrudniejszych...

dowiedz się więcej

Szkolenia dofinansowane z UE

2018-01-10

Informujemy, że ruszyły już nabory na szkolenia dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Zachęcamy do rezerwacji terminów już dziś!

więcej

Szkolenie Bezpieczna Zima

2017-12-28

Zapraszamy na Zimowy Trening techniki jazdy w Skoda Auto Szkoła

więcej

NAJLEPSZY Jerzy Górski w SKODA Road Safety

2017-12-13

8 grudnia 2017 roku w sali Platynowej Multikina Malta w Poznaniu na ekskluzywnym pokazie filmu „Najlepszy”, spotkali się przedstawiciele marki Skoda z dyrektorem marki Tomaszem Porawskim na czele, trenerzy Skoda Auto Szkoła, animatorzy Skoda Auto...

więcej