Twoje szkolenie

Mini 2 Safe Driving

Liczba miejsca: 12

349 zł

Wybrane dla Ciebie

Mini 3 Safe Driving

Liczba miejsca: 12

439 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Akademia RS

Liczba miejsca: 12

1600 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Mini 2 Safe Driving

Liczba miejsca: 12

Kupno szkolenia lub wybór terminu. W celu zakupu szkolenia lub vouchera prezentowego wybierz opcje „KUP SZKOLENIE”. Jeżeli kupiłeś szkolenie bądź voucher i masz już swój KOD wybierz opcję „WYBIERZ TERMIN” i wybierz odpowiadający termin na udział w szkoleniu. Opis szkolenia znajduje się poniżej.

349 zł

zalety i opcje

MINI 2 SAFE DRIVING

Aby zakupić szkolenie MINI 2 Safe Driving konieczne jest ukończenie szkolenia MINI 1 Safe Driving . Szybkie przypomnienie zagadnień z poprzedniej wiyty i prawidłowe ich wykorzystanie podczas drugiego treningu pozwoli Tobie zweryfikować już zdobyte umiejętności oraz wyrobi kolejne prawidłowe nawyki. Bardzo ważnym elementem tego etapu szkolenia jest pokaz dynamiczny, który pokaże Tobie, jaki wpływ na długość drogi zatrzymania pojazdu ma prędkość jazdy i czas reakcji kierowcy.

Mini 2 Safe Driving

Podczas drugiej wizyty w ŠKODA Auto Szkoła zajmiemy się już bardziej zaawansowanym treningiem. Przed Tobą kolejne godziny na ŠKODA Autodrom Poznań, w tym jazda w okręgu imitująca jazdę w ciągłym poślizgu oraz jedno z najtrudniejszych ćwiczeń omijanie przeszkody na macie poślizgowej.

Program szkolenia

Okrąg

Okrąg to jazda po niekończącym się zakręcie, na którym możemy doświadczyć zjawisk tam zachodzących np. utraty przyczepności osi przedniej i tylnej oraz sposobów reagowania na to zjawisko przez kierowcę.

Omijanie przeszkody

Podczas tego ćwiczenia połączona zostanie wiedza z poprzednich godzin na torze. Uczestnicy sprawdzą na kilka sposobów, jak bezpiecznie ominąć przeszkodę.

Pokaz dynamiczny

Wpływ czasu reakcji na wydłużenie drogi zatrzymania samochodu (droga reakcji + droga hamowania). Wpływ wzrostu prędkości (30km/h, 50km/h, 70km/h) na moment rozpoczęcia hamowania.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Mini 3 Safe Driving

dowiedz się więcej

Akademia RS

dowiedz się więcej

DRUGIE URODZINY NASZEGO TORU

2018-09-18

ŠKODA AUTODROM POZNAŃ ŚWIĘTUJE SWOJE 2 URODZINY

więcej

Szkolenia dofinansowane z UE

2018-01-10

Informujemy, że ruszyły już nabory na szkolenia dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. Zachęcamy do rezerwacji terminów już dziś!

więcej

Szkolenie Bezpieczna Zima

2017-12-28

Zapraszamy na Zimowy Trening techniki jazdy w Skoda Auto Szkoła

więcej