Twoje szkolenie

Mini 3 Safe Driving

Liczba miejsca: 12

439 zł

Wybrane dla Ciebie

Akademia RS

Liczba miejsca: 12

1600 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

VIP Safe Driving I Stopień

Liczba miejsca: 4

1599 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Mini 3 Safe Driving

Liczba miejsca: 12

Kupno szkolenia lub wybór terminu. W celu zakupu szkolenia lub vouchera prezentowego wybierz opcje „KUP SZKOLENIE”. Jeżeli kupiłeś szkolenie bądź voucher i masz już swój KOD wybierz opcję „WYBIERZ TERMIN” i wybierz odpowiadający termin na udział w szkoleniu. Opis szkolenia znajduje się poniżej.

439 zł

zalety i opcje

MINI 3 SAFE DRIVING

Aby zakupić szkolenie Mini 3 Safe Driving konieczne jest ukończenie szkolenia MINI 1 i MINI 2 Safe Driving. Trzecia wizyta to najwyższy poziom wtajemniczenia w kwestie bezpiecznej jazdy. Na tym etapie, dowiesz się wszystkiego o najnowszych elektronicznych systemach bezpieczeństwa montowanych we współczesnych autach. Krótka prezentacja trenera na pewno poszerzy Twoją wiedzę na ich temat, natomiast ćwiczenia na Autodromie to dzień z bardzo dużą dawką adrenaliny.

MINI 3 Safe Driving

Wykład dotyczący najnowszych systemów bezpieczeństwa przybliży wszystkim uczestnikom szkolenia, jak inżynierowie pracujący nad najnowszymi autami dzięki zastosowanym systemom bezpieczeństwa ratują nam życie.

MINI 3 Safe Driving

Podczas treningu 3 poziomu sprawdzimy, jak radzisz sobie podczas zjazdu ze wzniesienia zakończonego zakrętem. Ostatnie ćwiczenie to „szarpak”, specjalne urządzenie, które automatycznie wprowadza auto w poślizg nadsterowny. Twoim zadaniem będzie opanowanie samochodu i sprawdzenie która metoda wyjścia z poślizgu jest najbardziej skuteczna. Szkolenie stanowi połączenie wszystkich trzech poziomów, które do tej pory mogłeś ćwiczyć na osobnych modułach.

Program szkolenia

Szarpak

Specjalne urządzenie, które automatycznie wprowadza auto w poślizg nadsterowny. Twoim zadaniem będzie opanowanie samochodu i prawidłowe wyjście z poślizgu.

Wzniesienie

Jazda po wzniesieniu zakończona zakrętem z nawierzchnią przyczepną i śliską (mata poślizgowa). Uczestnicy będą mieli możliwość zrozumienia wpływu działania sił odśrodkowych podczas pokonywania ostrego zakrętu na zjeździe z górki. Doświadczą wówczas zjawiska podsterowności i nadsterowności. 

ABS, ESC, DSR....

Wykład dotyczący najnowszych systemów bezpieczeństwa stosowanych w najnowszych modelach aut.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Akademia RS

dowiedz się więcej

VIP Safe Driving I Stopień

dowiedz się więcej

Życzenia Świąteczno-Noworoczne

2018-12-21

Wesołych Świąt

więcej

Sukces teamu SKODA Polska Motorsport

2018-12-19

Miko Marczyk wraz z teamem ŠKODA Polska Motorsport zajeli 2 miejsce podczas 56 rajdu Barbórka.

więcej

INTERAKTYWNA AKADEMIA SKODY

2018-11-04

INTERAKTYWNA AKADEMIA ŠKODY

więcej