aktualności - A2, że bezpiecznie 2013-02-12 wróć do listy

A2, że bezpiecznie

Szkoła Auto Škoda wspiera inicjatywy poprawiające bezpieczeństwo na drogach. Razem z partnerem, Autostradą Wielkopolską uruchomiła społeczno-edukacyjny program A2, że bezpiecznie. W trakcie trwania programu od 10 stycznia do 24 lutego, organizatorzy przedstawiają i promują zasady bezpiecznej jazdy ze szczególnym uwzględnieniem ruchu na autostradach.

Instruktorzy Szkoły Auto Škoda wzięli udział w przygotowaniu 10 edukacyjnych filmów. Do każdego filmu zostało przygotowane pytanie konkursowe. Dla uczestników, którzy udzielą prawidłowej odpowiedzi i przedstawią najlepszą argumentację dlaczego to oni mają otrzymać szkolenie, zostały przewidziane nagrody - pełne szkolenia Safe Driving w ośrodku Szkoły Auto Škoda. Filmy obejrzeć można na profilu Facebookowym Škoda Auto oraz A2. W trakcie trwania akcji, w punktach poboru opłat, kierowcy otrzymają ulotki przygotowane przez instruktorów Szkoły Auto ŠKODA, przedstawiające najważniejsze zasady bezpiecznego poruszania się po autostradzie. Program „A2, że bezpiecznie” to doskonała okazja by zachęcić wszystkich do rozwijania swoich drogowych kompetencji oraz uświadomić kierowcom jak drobne zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń mogą podnieść bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

... ...