aktualności - ŠKODA Autodrom Poznań 2016-04-18 wróć do listy

ŠKODA Autodrom Poznań

ŠKODA jako marka odpowiedzialna społecznie nieustannie angażuje się w projekty mające na celu podniesienie bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce. Współtworzy również specjalne projekty autorskie takie jak ŠKODA Auto Szkoła specjalizująca się w szkoleniu kierowców, czy Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA Auto Lab, będące unikalnym, multimedialnym laboratorium uświadamiającym niebezpieczeństwa w ruchu drogowym każdemu, poczynając od przedszkolaków poprzez uczniów wszystkich typów szkół, kończąc na osobach dorosłych i seniorach. 

Dopełnieniem działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest budowany ŠKODA Autodrom Poznań, tor służący praktycznemu doskonaleniu umiejętności jazdy kierowców w symulowanych sytuacjach awaryjnych.

ŠKODA Autodrom Poznań ma służyć podnoszeniu kompetencji kierowców flotowych oraz indywidualnych w ramach doszkalających szkoleń doskonalących technikę jazdy prowadzonych przez ŠKODA Auto Szkoła.

W ŠKODA Autodrom Poznań, na czterech specjalnie zaprojektowanych modułach, wyposażonych w szarpak, nawadniane maty poślizgowe oraz przeszkody wodne można nauczyć się jak kontrolować samochód w awaryjnych sytuacjach na drodze.

Przy okazji największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Motor Show, marka ŠKODA zaprezentowała makietę idealnie odwzorowującą powstający obiekt. Makietę można teraz obejrzeć od wtorku do niedzieli w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA Auto Lab.

Otwarcie ŠKODA Autodrom Poznań zaplanowane jest na czerwiec 2016.

Zapraszamy!

... ...