aktualności - SKODA Road Safety z certyfikatem DEKRA 2016-12-16 wróć do listy

SKODA Road Safety z certyfikatem DEKRA

Niezmiernie miło nam poinformować, że ŠKODA Auto Szkoła została pozytywnie certyfikowana przez DEKRA Certification w ramach certyfikatu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych - SUS 2.0 Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych.

Certyfikat ten jest potwierdzeniem stosowania przez nas najwyższych standardów świadczenia usług szkoleniowych, ponadto nakłada on na nas wiele dodatkowych obowiązków, aby oferowane przez nas szkolenia i cały proces obsługi klienta były zgodne z najnowszymi światowymi standardami jakości.

Otrzymany certyfikat stawia szczególny nacisk na mierzalność celów i ewaluację szkoleń, w związku z czym wprowadziliśmy pewne modyfikacje programowe oraz uszczegółowiony system statystyk, ocen i raportów z każdego szkolenia. Pozwoli to na jeszcze lepsze dostosowywanie programów szkoleniowych oraz bardziej zindywidualizowane rekomendacje.

...