aktualności - Konkurs walentynkowy Zakochaj się w Skodzie 2017-02-13 wróć do listy

Konkurs walentynkowy Zakochaj się w Skodzie

Zainspirowani zasłyszaną od jednego z Klientów historią o tym, jak przed laty poznał swoją życiową miłość dzięki wspólnej wakacyjnej podróży Škodą Octavią, Salon Škoda Centrum Poznań postanowił przygotować konkurs dla zakochanych z atrakcyjnymi nagrodami!

 

Ponieważ zbliżają się Walentynki, główną nagrodę stanowi romantyczny wyjazd do luksusowego hotelu we Wrocławiu dla dwojga. Na miejsce dojedziecie Państwo nową, zatankowaną do pełna Škodą, wypożyczoną z salonu Škoda Centrum Poznań. Ale są też nagrody dodatkowe - 20 podwójnych wejściówek do Škoda Auto Lab! :)

 

Konkurs trwa od 3 lutego do 14 lutego i prowadzony jest równocześnie w salonie Škoda Centrum Poznań przy ul. Jadwigi Wajsówny 7 oraz na profilu Škoda Centrum Poznań na portalu Facebook.


Aby wziąć udział w zabawie konieczne będzie udzielenie poprawnych i kreatywnych odpowiedzi na 5 Quizów dotyczących marki Škoda i salonu.

 

Zapraszamy do odwiedzenia salonu Škoda Centrum Poznań – specjalnie dla Państwa przygotowany został interaktywny stół, za pomocą którego będzie możliwe udzielenie wszystkich odpowiedzi na raz. Zachęcamy także do uważnego śledzenia profilu Škoda Centrum Poznań na portalu Facebook – co kilka dni publikować będziemy Quizy oraz szczegóły dotyczące konkursu.

Serdecznie zapraszamy również do salonu 14 lutego - na Gości będzie czekał słodki upominek!

...