aktualności - Co to był za Dzień Dziecka 2017-06-05 wróć do listy

Co to był za Dzień Dziecka

Interaktywne Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA Auto Lab oraz ŠKODA pragną podziękować za udział i wspólną zabawę podczas w kolejnej edycji akcji Dzień Dziecka ze ŠKODA AutoLab.


Piknik odbył się 4 czerwca w ŠKODA Auto Lab i na ŠKODA Autodrom Poznań przy ulicy Głogowskiej 425 w Poznaniu. Pomimo kapryśnej pogody, odwiedziło nas 3 000 osób!

 

Tegoroczna edycja silnie promowała nie tylko bezpieczeństwo na drodze, ale także aktywne i zdrowe sposoby spędzania czasu.

 

W naszym Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa całe rodziny poznawały tajniki bezpiecznej i ekologicznej jazdy. W nauce pomagały liczne symulatory, pokazy filmów w kinie, quizy, trójwymiarowe motopuzzle, przekrój poprzeczny samochodu i wiele innych...

 

Oprócz warsztatów bezpieczeństwa w Centrum, bawiliśmy się wspólnie na ŠKODA Autodrom Poznań, gdzie przygotowaliśmy atrakcji dla dzieci i dorosłych m.in. ścianka wspinaczkowa, baseny z kulami wodnym, zjeżdżania gigant, pokaz gigantycznych owadów wraz z warsztatami - Deli Park, fotobudka, bogaty program animacyjny da najmłodszych - zabawa z Minionkami,pokazy i warsztaty jazdy na rolkach wykonane przez Mistrza Polski Jakuba Ciesielskiego, spinning rowerowy - przejazd wirtualną trasą, wyścigi rowerowe wg. kategorii wiekowych - atrakcyjne nagrody, znakowanie rowerów przez Policję, trenażer rowerowy, trening z profesjonalną instruktorką fitness Olgą Lipczyńską,porady dietetyczki Anny Zientalskiej - livecooking, prezentacja nowej ŠKODY Kodiaq, jazdy autem na macie poślizgowej z trenerem ŠKODA Auto Szkoła, porady dotyczącyce doboru fotelików dziecięcych - Ogólnopolska Inspekcja Fotelików, strefa dealera Centrum Poznań - wystawa aktualnych modeli samochodów, wielkie gry planszowe, rodzinne konkurencje,pokaz pojazdów Straży Pożarnej, Policji, Pogotowia Ratunkowego, Policji Wodnej - możliwość zobaczenia pojazdów od środka, warsztaty recyklingu dla dzieci - nauka, jak w twórczy sposób nadać drugie życie przedmiotom, które mamy na co dzień w domu, a które normalnie trafiłyby do kosza.

 

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą obecność i wspólną zabawę :-)

 

Do zobaczenia za rok!

...