aktualności - Szkolenie Bezpieczna Zima 2017-12-28 wróć do listy

Szkolenie Bezpieczna Zima

Zapraszamy na Zimowy Trening techniki jazdy w Skoda Auto Szkoła w specjalnej cenie 860 zł.

Voucher na szkolenie Bezpieczna Zima programem obejmuje cały zakres 7- godzinnego szkolenia I stopnia z szarpakiem. Voucher można wykorzystać do końca kwietnia 2018r czyli w okresie zimowym i wczesnowiosennym kiedy na drogach jest dużo bardziej ślisko niż w innych miesiącach roku. Szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy to przede wszystkim zajęcia praktyczne – uczestnicy ćwiczą m.in. omijanie przeszkody, pokonywanie serii zakrętów, wyjście z poślizgu. Podczas szkolenia, dowiesz się jak radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach drogowych. Przekonasz się, na czym polega bezpieczna jazda samochodem i w jaki sposób wykorzystać, w najtrudniejszych sytuacjach, systemy bezpieczeństwa stosowane w nowoczesnych autach.

Zapraszamy do zakupu : http://szkola-auto.pl/szkolenia/302,VOUCHER+NA+SZKOLENIE+BEZPIECZNA+ZIMA-2018-04-30