aktualności - Skoda Auto Safety Patron Bezpiecznych Dróg 2019-10-15 wróć do listy

Skoda Auto Safety Patron Bezpiecznych Dróg

Autoklub Poznański Octavius - operator projektu Skoda Auto Safety został wyróżniony przez Fundację "Nadzieja" Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych OPP tytułem honorowym - Patron Bezpiecznych Dróg 2019.  

Octavius został nominowany do nagrody, przez wojewodę wielkopolskiego - Zbigniewa Hoffmanna, za całokształt prowadzonych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, poprzez stałe wspieranie inicjatyw edukacyjnych i szkoleniowych w szczególności edukacji grup najbardziej narażonych uczestników ruchu drogowego: dzieci, młodzieży i seniorów.  

Dziękujemy za wyróżnienie i obiecujemy, że dołożymy starań, by na naszych drogach, wszyscy uczestnicy ruchu drogowego czuli się bezpiecznie.

...