aktualności - Najbezpieczniejszy prezent w mieście 2020-11-19 wróć do listy

Najbezpieczniejszy prezent w mieście

Szanowni Państwo,

Zbliża się koniec roku, a zatem nadszedł czas podsumowań.

Cieszy fakt, że nasz zeszłoroczny „Najbezpieczniejszy prezent w mieście” w postaci szkoleń z zakresu bezpiecznej jazdy ( Safe Driving I stopień, Mini Safe Driving I stopień, VIP Safe Driving I stopień)  - znalazł się pośród Państwa ulubionych podarunków gwiazdkowych.

Państwa prezenty zostały docenione przez obdarowane osoby, które zrealizowały Vouchery w 98,7 % w Skoda Autodrom Poznań.

Oceny wystawiane naszym trenerom przez Waszych najbliższych osiągnęły bardzo wysoki wynik 5,9 pkt. w skali 1 – 6, a przydatność zdobytej podczas szkolenia wiedzy kursanci potwierdzili wysoką oceną 6,0 pkt. Poniżej  przytaczamy opinię jednego z uczestników szkolenia, który otrzymał „Najbezpieczniejszy prezent w mieście”:

„Bardzo dużo wiedzy merytorycznej, świetny sposób przekazywania wiedzy i podejście do kursanta.

Super trener, olbrzymia wiedza i doświadczenie. Super człowiek i fachowiec w swojej dziedzinie.”

 

Jako Skoda Auto Szkoła cieszy nas fakt, że mimo bardzo trudnego roku i wielu obostrzeń(czasowe wyłączenie Skoda Autodrom Poznań), zrealizowaliśmy 98,7% voucherów.

Wysoki poziom ich realizacji  oznacza, że mają Państwo do nas zaufanie, a my, mimo przeciwności losu, dokładamy wszelkich starań, by każdy obdarowany mógł zrealizować otrzymany od Państwa prezent.

 

Przygotowując szkolenia przykładamy ogromną wagę, by ich realizacja odbywała się z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa oraz komfortu uczestników.

 

W tym roku, również rozpoczynamy akcję sprzedaży voucherów prezentowych.

Z kodem „bezpiecznyprezent2020” - można uzyskać zniżkę 12% na wszystkie szkolenia bezpiecznej jazdy.

 

Zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliscie, świadczy o tym, że wszyscy chcemy iść w bezpiecznym kierunku. Pamiętajcie, że nasze doświadczenie to Wasze bezpieczeństwo i dla swoich najbliższych wybierzcie - „Najbezpieczniejszy prezent w mieście”

...