aktualności - X finał Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2021-10-27 wróć do listy

X finał Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

W tym roku szczególne miejsce podczas finałów zajmował temat elektromobilności, dlatego już w dniu 12 października Trenerzy ŠKODA Auto Szkoła przeprowadzili webinar, który miał za zadanie przygotować młodych mechaników do egzaminu.

Filip Kaczanowski wraz z Filipem Raszewskim przybliżyli uczestnikom informacje dotyczące ładowania aut elektrycznych oraz obalali mity na temat samochodów z napędem elektrycznym.

Podczas finału w sobotę 23 października 2021r. Trenerzy za pomocą krótkiego testu, mieli okazję sprawdzić wiedzę młodych adeptów mechaniki dotyczącą elektromobilności.

„Rynek potrzebuje dobrze wykwalifikowanych mechaników. Przy tak zawrotnym tempie rozwoju motoryzacji kształcenie młodych ludzi w profesjonalny sposób jest niezbędne” – mówi Filip Kaczanowski, Kierownik ŠKODA Autodrom Poznań.

Cieszymy się, że dołączyliśmy do grona partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są V8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Cooperatio, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Dziękujemy za zaufanie.

Zespół ŠKODA Auto Szkoła

... ...