Twoje szkolenie

AKTUALNE INFORMACJE DOTYCZĄCE REALIZACJI SZKOLEŃ

Liczba miejsc: 6

1 zł

Wybrane dla Ciebie

Intensive Safe Driving I stopień

Liczba miejsc: 6

1499 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

INTENSIVE SAFE DRIVING II STOPIEŃ

Liczba miejsc: 6

1549 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

AKTUALNE INFORMACJE DOTYCZĄCE REALIZACJI SZKOLEŃ

Liczba miejsc: 6

Szanowni Państwo w związku z epidemią COVID-19 byliśmy zmuszeni wstrzymać wszystkie realizowane przez nas szkolenia. Ta sytuacja trwa już prawie 3 miesiące. Obecnie obserwujemy łagodzenie obostrzeń, dlatego też, postanowiliśmy uruchomić część szkoleń, podczas realizacji których, jesteśmy w stanie zapewnić osobom do nas przyjeżdżającym maksymalne bezpieczeństwo. Na początek uruchamiamy szkolenia VIP Safe Driving 1 i 2 stopień oraz nowe szkolenie Intensive Safe Driving 1 i 2 stopień. Wybór tych rodzajów szkoleń daje gwarancje bezpiecznej ich realizacji ponieważ, wdrożyliśmy indywidualne zabezpieczenia dla uczestników, ograniczamy kontakt z innymi uczestnikami poprzez realizację szkolenia w systemie 1 uczestnik - 1 samochód. ( do dyspozycji są samochody z floty Skoda Auto Szkoła, lub można wykorzystać do szkolenia swój samochód).

1 zł

zalety i opcje

AKTUALNE INFORMACJE

Dodatkowo uruchamiamy możliwość dopłaty do już wcześniej zakupionych szkoleń Safe drving 1 i 2 stopień tak, by można było odbyć szkolenia w formule aktualnie realizowanych szkoleń: VIP lub Intensive 1 i 2 stopień. Niestety nie możemy jeszcze uruchomić szkoleń dla osób indywidulanych - Mini Safe Driving 1,2, Kierowca z Wyobraźnią, oraz Safe Driving 1 i 2. Śledzimy publikowane przez rząd informacje, jak tylko taka możliwość się pojawi, uruchomimy zapisy i będziemy Państwa informować o terminach przez nasze social media.

AKTUALNE INFORMACJE

Przypominamy, że ważność zakupionych już voucherów została przedłużona do końca roku. Dziękujemy za wyrozumiałość, czekamy na na moment, kiedy będziemy mogli działać w 100%. Zachęcamy Państwa do zaglądania na nasz profil FB, gdzie nasi trenerzy przybliżają tematy związane z bezpiecznym podróżowaniem nadając z Interaktywnego Centrum Bezpieczeństwa Skoda Auto Lab. A przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem 602697320 lub adresem biuro@szkola-auto.pl

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Intensive Safe Driving I stopień

dowiedz się więcej

INTENSIVE SAFE DRIVING II STOPIEŃ

dowiedz się więcej

Promocja za zakup szkolenia

2020-05-20

bezpiecznymaj2020

więcej

Jak zrealizować VOUCHER

2020-05-20

Jak zrealizować VOUCHER

więcej

Komunikat - zawieszenie szkoleń oraz wydłużenie ważności voucherów

2020-04-07

Ze względu na zaistniałą sytuację, zaplanowane szkolenia, zostają zawieszone do odwołania.

więcej