Twoje szkolenie

Intensive Safe Driving I stopień

Liczba miejsc: 6

1499 zł

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie Safe Driving I Stopień

Liczba miejsc: 12

990 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie Safe Driving II Stopień

Liczba miejsc: 12

999 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Intensive Safe Driving I stopień

Liczba miejsc: 6

Nowe szkolenie które powstało na potrzeby aktualnej sytuacji związanej z epidemią COVID -19. Szkolenie Intensive wyróżnia się kilkoma cechami: Każdy z uczestników ma do dyspozycji jedno auto na wyłączność. Na szkolenie możesz przyjechać swoim autem. Szkolenie trwa około 7 h. Grupy są maksymalnie 6 osobowe. W celu zachowania najwyższych standardów związanych z bezpieczeństwem uczestników wprowadziliśmy obowiązek dezynfekcji rąk, zachowujemy 2 m odstęp pomiędzy uczestnikami, wyznaczyliśmy bezpiecznie strefy przemieszczania się, stworzyliśmy stanowiska z odpowiednim bezpiecznym odstępem. Samochody po każdym szkoleniu są dezynfekowane.

1499 zł

zalety i opcje

ZAKUP SZKOLENIA, WYBÓR TERMINU

Kupno szkolenia lub wybór terminu. W celu zakupu szkolenia lub vouchera prezentowego wybierz opcje „KUP SZKOLENIE”. Jeżeli kupiłeś szkolenie bądź voucher i masz już swój KOD wybierz opcję „WYBIERZ TERMIN” i wybierz odpowiadający termin na udział w szkoleniu. Opis szkolenia znajduje się poniżej.

BEZPIECZNA JAZDA NA TORZE

Szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy to przede wszystkim zajęcia praktyczne – uczestnicy ćwiczą m.in. omijanie przeszkody, pokonywanie serii zakrętów, wyjście z poślizgu. Podczas szkolenia, dowiesz się jak radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach drogowych. Przekonasz się, na czym polega bezpieczna jazda samochodem i w jaki sposób wykorzystać, w najtrudniejszych sytuacjach, systemy bezpieczeństwa stosowane w nowoczesnych autach.

Program szkolenia

Pokaz statyczny

Trenerzy pokazują zalety prawidłowej pozycji za kierownicą oraz sposobu bezpiecznego przewozu osób i bagaży

Hamowanie awaryjne

Uczestnicy będą mieli możliwość nauki hamowania w sytuacji zagrożenia na drodze, dowiedzą się jaki wpływ ma wzrost prędkości na długość drogi hamowania, oraz jak zmienia się praca systemu ABS w przypadku różnych nawierzchni na drodze.

Slalom

Kursanci nauczą się jak prawidłowo pokonać serię zakrętów oraz jak powinna wyglądać prawidłowa praca rąk na kierownicy, dowiedzą się również, jak ważne jest wodzenie wzrokiem oraz obserwacja drogi.

Omijanie przeszkody

Podczas tego ćwiczenia połączona zostanie wiedza z hamowania awaryjnego i jazdy na slalomie. Uczestnicy sprawdzą na kilka sposobów, jak bezpiecznie ominąć przeszkodę.

Okrąg

Okrąg to jazda po niekończącym się zakręcie, na którym możemy doświadczyć zjawisk tam zachodzących np. utraty przyczepności osi przedniej i tylnej oraz sposobów reagowania na to zjawisko przez kierowcę.

Szarpak

Specjalne urządzenie, które automatycznie wprowadza auto w poślizg nadsterowny. Twoim zadaniem będzie opanowanie samochodu i prawidłowe wyjście z poślizgu.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Szkolenie Safe Driving I Stopień

dowiedz się więcej

Szkolenie Safe Driving II Stopień

dowiedz się więcej

Najbezpieczniejszy prezent w mieście

2020-11-19

Najbezpieczniejszy prezent w mieście

więcej

Promocja KONTYNUUJĘ

2020-11-03

Zachęcamy do kontynuacji szkoleń w SKODA Auto Szkoła

więcej

Promocja za zakup szkolenia

2020-05-20

bezpiecznymaj2020

więcej