Twoje szkolenie

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: SAFE DRIVING I + II STOPIEŃ

Liczba miejsc: 10

1790 zł

Wybrane dla Ciebie

Safe Driving Individual

Liczba miejsc: 1

2500 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: VIP I + II STOPIEŃ

Liczba miejsc: 4

2998 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: SAFE DRIVING I + II STOPIEŃ

Liczba miejsc: 10

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA - KUPUJĄC W PAKIECIE SZKOLENIE I i II STOPNIA, OSZCZĘDZASZ 200 ZŁ. Szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy to przede wszystkim zajęcia praktyczne – uczestnicy ćwiczą m.in. omijanie przeszkody, pokonywanie serii zakrętów, wyjście z poślizgu. Podczas szkolenia, dowiesz się jak radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach drogowych. Przekonasz się, na czym polega bezpieczna jazda samochodem i w jaki sposób wykorzystać, w najtrudniejszych sytuacjach, systemy bezpieczeństwa stosowane w nowoczesnych autach.

1790 zł

zalety i opcje

INFORMACJE

Pakiet, w którym otrzymasz dwa 7-godzinne szkolenia – SAFE DRIVING 1 i 2 STOPIEŃ, dodatkowo pozwoli Ci zaoszczędzić 200 zł. Zdobędziesz kompleksową wiedzę i umiejętności podczas safe driving I stopnia oraz będziesz miał możliwość rozszerzenia ich na kontynuacji safe driving II stopnia. Więcej informacji dotyczących programu, otrzymasz bezpośrednio w opisach szkoleń – zakładka SZKOLENIA -> safe driving 1 stopień/safe driving 2 stopień. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu pod numer 602697320, bądź adres mailowy marketing@szkola-auto.eu

ZASADY ZAKUPU I WYKORZYSTANIA PAKIETU

W pakiecie zawarte są szkolenia, Safe Driving I stopień i Safe Driving II stopeń. Uczestnik, kupując pakiet, otrzymuje niemal 200 zł rabatu, w stosunku do zakupu obu tych szkoleń osobno. Po zakupie pakietu promocyjnego - Safe Driving I + II stopień, uczestnik dostanie kod umożliwiający wybór terminu na szkolenie Safe driving I stopień, a w ciągu 2 dni roboczych otrzyma maila z kodem na Safe Driving II stopień. VOUCHER jest ważny 6 msc., a w razie problemów związanych z pandemią, będziemy ten termin bezproblemowo wydłużać.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Safe Driving Individual

dowiedz się więcej

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: VIP I + II STOPIEŃ

dowiedz się więcej

X finał Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

2021-10-27

Ponad 300 finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników spotkało się w dniach 22-23 października 2021 r. na targach Poznań Game Arena, by zdobywać wiedzę i walczyć o zwycięstwo.

więcej

Jazda w czasie burzy

2021-07-09

Dowiedz się jak postępować gdy podczas podróży zastanie cię burza

więcej

SKODA AUTO LAB na Dzień Dziecka

2021-05-28

Zachęcamy do odwiedzin ŠKODA AUTO LAB

więcej