Twoje szkolenie

PROMOCJA SAFE DRIVING 1 + 2 STOPIEŃ

Liczba miejsc: 10

1590 zł

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie Safe Driving I Stopień

Liczba miejsc: 12

990 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie Safe Driving II Stopień

Liczba miejsc: 12

999 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

PROMOCJA SAFE DRIVING 1 + 2 STOPIEŃ

Liczba miejsc: 10

Szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy to przede wszystkim zajęcia praktyczne – uczestnicy ćwiczą m.in. omijanie przeszkody, pokonywanie serii zakrętów, wyjście z poślizgu. Podczas szkolenia, dowiesz się jak radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach drogowych. Przekonasz się, na czym polega bezpieczna jazda samochodem i w jaki sposób wykorzystać, w najtrudniejszych sytuacjach, systemy bezpieczeństwa stosowane w nowoczesnych autach.

1590 zł

zalety i opcje

INFORMACJE

Pakiet, w którym otrzymasz dwa 7-godzinne szkolenia – SAFE DRIVING 1 i 2 STOPIEŃ, dodatkowo pozwoli Ci zaoszczędzić aż 400 zł. Zdobędziesz kompleksową wiedzę i umiejętności podczas safe driving I stopnia oraz będziesz miał możliwość rozszerzenia ich na kontynuacji safe driving II stopnia. Więcej informacji dotyczących programu, otrzymasz bezpośrednio w opisach szkoleń – zakładka SZKOLENIA -> safe driving 1 stopień/safe driving 2 stopień. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu pod numer 602697320, bądź adres mailowy marketing@szkola-auto.eu

REGULAMIN PROMOCJI

1. Promocją objęte są szkolenia, Safe Driving I stopień i Safe Driving II stopeń, które będą dostępne w pakiecie. 2. Promocja trwa do 30 czerwca 2021 roku. 3. Uczestnik, który skorzysta z promocji, otrzymuje 400 zł rabatu na zakup szkoleń Safe Driving I stopień i Safe driving II stopień. Warunkiem jest zakupie pakietu łączącego szkolenia. 4.Promocji nie można łączyć z innymi promocjami. 5. Po zakupie pakietu promocyjnego - Safe Driving I + II stopień, Uczestnik dostanie kod umożliwiający wybór terminu na szkolenie Safe driving I stopień, a w ciągu 2 dni roboczych otrzyma maila z kodem na Safe Driving II stopień. 6. Zakupione szkolenie trzeba zrealizować w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu. 7. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Szkolenie Safe Driving I Stopień

dowiedz się więcej

Szkolenie Safe Driving II Stopień

dowiedz się więcej

SKODA AUTO LAB na Dzień Dziecka

2021-05-28

Zachęcamy do odwiedzin ŠKODA AUTO LAB

więcej

PIESI NA PASACH

2021-05-13

Dowiedz się, jakie zasady obowiązują na przejściach dla pieszych

więcej

Automat czy manual

2021-04-22

Jedni mają słabość do automatycznej skrzyni biegów, a drudzy twardo obstawiają przy modelu manualnym. Dowiedź się, która opcja jest dla Ciebie !

więcej