Twoje szkolenie

Safe Driving Individual

Liczba miejsc: 1

2500 zł

Wybrane dla Ciebie

Safe Driving I Stopień

Liczba miejsc: 10

990 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie Safe Driving II Stopień

Liczba miejsc: 12

999 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Safe Driving Individual

Liczba miejsc: 1

Najbardziej efektywna nauka bezpiecznej jazdy, indywidualne podejście do uczestnika, dużo czasu na dodatkowe korekty w podnoszeniu umiejętności radzenia sobie z awaryjnymi sytuacjami na torze, a to wszystko dzięki szkoleniu sam na sam z trenerem. Uczestnik przed szkoleniem wybiera sobie auto z naszej floty lub wjeżdża na tor swoim samochodem, może trenować częściowo na swoim aucie a częściowo na naszym. Na tym szkoleniu uczestnik spędza najwięcej czasu na praktyce za kierownicą. Program szkolenia jest taki jak w przypadku VIP Safe Driving I stopień. Szkolenie może być prowadzone w języku angielskim

2500 zł

zalety i opcje

Informacje o szkoleniu

Szkolenie Safe Driving Indyvidual standardowo trwa około 6 godzin. Podczas szkolenia wykorzystujemy nasze auta, wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które z każdą chwilą spędzoną na torze uczestnik zaczyna coraz bardziej rozumieć i uczyć się, w jaki sposób odpowiednio je wykorzystywać. Na tym kursie uczestnik może używać również swój prywatny samochód, alby lepiej poznać działanie systemów, które w nim posiada. W cenę szkolenia wliczona jest przerwa na lunch, przerwa kawowa oraz wizyta w ŠKODA Auto Lab - Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa.

Opis szkolenia

Szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy to przede wszystkim zajęcia praktyczne – uczestnicy ćwiczą m.in. omijanie przeszkody, pokonywanie serii zakrętów, wyjście z poślizgu. Podczas szkolenia, dowiesz się jak radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach drogowych. Przekonasz się, na czym polega bezpieczna jazda samochodem i w jaki sposób wykorzystać, w najtrudniejszych sytuacjach, systemy bezpieczeństwa stosowane w nowoczesnych autach. Ze względów bezpieczeństwa, podczas szkolenia na torze nie mogą przebywać osoby towarzyszące nie biorące udziału w szkoleniu.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Safe Driving I Stopień

dowiedz się więcej

Szkolenie Safe Driving II Stopień

dowiedz się więcej

Szkolenia dofinansowane

2022-01-20

Szkolenia dofinansowane nawet do 100% z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

więcej

X finał Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

2021-10-27

Ponad 300 finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników spotkało się w dniach 22-23 października 2021 r. na targach Poznań Game Arena, by zdobywać wiedzę i walczyć o zwycięstwo.

więcej

Jazda w czasie burzy

2021-07-09

Dowiedz się jak postępować gdy podczas podróży zastanie cię burza

więcej