Twoje szkolenie

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: VIP I + II STOPIEŃ

Liczba miejsc: 4

2998 zł

Wybrane dla Ciebie

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: Safe Driving I Stopień

Liczba miejsc: 10

890 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie Safe Driving II Stopień

Liczba miejsc: 12

999 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: VIP I + II STOPIEŃ

Liczba miejsc: 4

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA - KUPUJĄC W PAKIECIE SZKOLENIE VIP SAFE DRIVING I i II STOPNIA, OSZCZĘDZASZ 300 ZŁ. Pakiet dwóch 6-godzinnych szkoleń, na których uczestnik poczuje się jak prawdziwy VIP. Mała grupa, bardzo zindywidualizowane podejście i dużo więcej jazd praktycznych za kierownicą wybranego przez siebie auta, to wszystko sprawia, że jest to najbardziej efektywne szkolenie pierwszego stopnia z bezpiecznej jazdy. Ponadto uczestnicy sami wybierają sobie model auta, napęd i skrzynię biegów, mogą też jeździć swoimi autami. Program szkolenia podobny jak w przypadku Safe Driving I i II stopień.

2998 zł

zalety i opcje

INFORMACJE

Pakiet, w którym otrzymasz dwa 6-godzinne szkolenia – VIP SAFE DRIVING I i II STOPIEŃ, dodatkowo pozwoli Ci zaoszczędzić 300 zł. Zdobędziesz kompleksową wiedzę i umiejętności podczas bardzo intensywnego szkolenia w kameralnej grupie VIP Safe Driving I stopnia oraz będziesz miał możliwość rozszerzenia ich na kontynuacji VIP Safe Driving II stopnia. Więcej informacji dotyczących programu, otrzymasz bezpośrednio w opisach szkoleń – zakładka SZKOLENIA -> VIP Safe Driving I stopień/VIP Safe Driving II stopień. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu pod numer 602697320, bądź adres mailowy szkolenia@szkola-auto.eu

ZASADY ZAKUPU I WYKORZYSTANIA PAKIETU

W pakiecie zawarte są szkolenia, VIP Safe Driving I stopień i VIP Safe Driving II stopeń. Uczestnik, kupując pakiet, otrzymuje 300 zł rabatu, w stosunku do zakupu obu tych szkoleń osobno. Po zakupie pakietu promocyjnego - VIP Safe Driving I + II stopień, uczestnik dostanie kod umożliwiający wybór terminu na szkolenie VIP Safe driving I stopień, a w ciągu 2 dni roboczych otrzyma maila z kodem na VIP Safe Driving II stopień. VOUCHER jest ważny 6 msc., a w razie problemów związanych z pandemią, będziemy ten termin bezproblemowo wydłużać. Aby wykorzystać voucher na VIP SAfe Driving I stopień, należy wejść na podstronę z tym szkoleniem i kliknąć "wybierz termin". Podobnie w przypadku vouchera na II stopień.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: Safe Driving I Stopień

dowiedz się więcej

Szkolenie Safe Driving II Stopień

dowiedz się więcej

X finał Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

2021-10-27

Ponad 300 finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników spotkało się w dniach 22-23 października 2021 r. na targach Poznań Game Arena, by zdobywać wiedzę i walczyć o zwycięstwo.

więcej

Jazda w czasie burzy

2021-07-09

Dowiedz się jak postępować gdy podczas podróży zastanie cię burza

więcej

SKODA AUTO LAB na Dzień Dziecka

2021-05-28

Zachęcamy do odwiedzin ŠKODA AUTO LAB

więcej