Twoje szkolenie

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: Safe Driving I Stopień

Liczba miejsc: 10

890 zł

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie Safe Driving II Stopień

Liczba miejsc: 12

999 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie Mini 1 Safe Driving

Liczba miejsc: 12

399 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: Safe Driving I Stopień

Liczba miejsc: 10

ŚWIĄTECZNA PROMOCJA - TYLKO TERAZ SZKOLENIE KOSZTUJE 890 zł ZAMIAST 990 zł. Szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy, to przede wszystkim zajęcia praktyczne – uczestnicy ćwiczą m.in. omijanie przeszkody, pokonywanie serii zakrętów, wyjście z poślizgu. Podczas szkolenia, dowiesz się jak radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach drogowych. Przekonasz się na czym polega bezpieczna jazda samochodem i w jaki sposób wykorzystać, w najtrudniejszych sytuacjach, systemy bezpieczeństwa stosowane w nowoczesnych autach. VOUCHER jest ważny 6 msc. a w razie problemów związanych z pandemią, będziemy ten termin bezproblemowo wydłużać.

890 zł

zalety i opcje

Zakup szkolenia, wybór terminu

W celu zakupu szkolenia lub vouchera prezentowego wybierz opcje „KUP SZKOLENIE”. Jeżeli kupiłeś szkolenie bądź voucher i masz już swój KOD wybierz opcję „WYBIERZ TERMIN” i wybierz odpowiadający termin na udział w szkoleniu. Opis szkolenia znajduje się poniżej.

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA

Pełne szkolenie Safe Driving stopnia I, standardowo trwa około 7 godzin. Podczas szkolenia wykorzystujemy nasze auta, wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które z każdą chwilą spędzoną na torze uczestnik zaczyna coraz bardziej rozumieć oraz uczyć się w jaki sposób odpowiednio je wykorzystywać. W cenę szkolenia wliczona jest przerwa na lunch, przerwa kawowa oraz wizyta w ŠKODA Auto Lab - Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa. Ze względów bezpieczeństwa, podczas szkolenia na torze nie mogą przebywać osoby towarzyszące nie biorące udziału w szkoleniu.

Program szkolenia

Pokaz statyczny

Trenerzy pokazują zalety prawidłowej pozycji za kierownicą oraz sposoby jak zadbać o  bezpieczeństwo pasażerów  i jak zabezpieczyć bagaż.

Hamowanie awaryjne

Uczestnicy nauczą się jak hamować awaryjnie w sytuacji zagrożenia na drodze, dowiedzą się jaki wpływ ma wzrost prędkości na długość drogi hamowania, oraz jak zmienia się praca systemu ABS w przypadku hamowania na różnych nawierzchniach.

Slalom

Kursanci nauczą się, jak prawidłowo pokonać serię zakrętów oraz jak połączyć prawidłową pozycję za kierownicą z odpowiednią pracą rąk na kierownicy. Dowiedzą się również, jak ważne jest wodzenie wzrokiem czyli obserwacja drogi.

Omijanie przeszkody

Podczas tego ćwiczenia połączona zostanie wiedza uzyskana podczas hamowania awaryjnego i jazdy slalomem. Uczestnicy sprawdzą na kilka sposobów, jak bezpiecznie ominąć przeszkodę.

Okrąg

Okrąg to jazda po niekończącym się zakręcie. Uczestnicy dowiedzą się czy można hamować w zakręcie i jak radzić sobie w sytuacjach poślizgu pod i nadsterownego.

Szarpak

Specjalne urządzenie, które automatycznie wprowadza auto w poślizg nadsterowny. Zadaniem uczestnika będzie wykorzystanie wiedzy zdobytej podczas wcześniejszych ćwiczeń i opanowanie...

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Szkolenie Safe Driving II Stopień

dowiedz się więcej

Szkolenie Mini 1 Safe Driving

dowiedz się więcej

X finał Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

2021-10-27

Ponad 300 finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników spotkało się w dniach 22-23 października 2021 r. na targach Poznań Game Arena, by zdobywać wiedzę i walczyć o zwycięstwo.

więcej

Jazda w czasie burzy

2021-07-09

Dowiedz się jak postępować gdy podczas podróży zastanie cię burza

więcej

SKODA AUTO LAB na Dzień Dziecka

2021-05-28

Zachęcamy do odwiedzin ŠKODA AUTO LAB

więcej