Twoje szkolenie

Szkolenie Mini 1 Safe Driving

Liczba miejsc: 12

399 zł

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie Mini 2 Safe Driving

Liczba miejsc: 12

399 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie VIP Safe Driving I Stopień

Liczba miejsc: 4

1599 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Szkolenie Mini 1 Safe Driving

Liczba miejsc: 12

Kupno szkolenia lub wybór terminu. W celu zakupu szkolenia lub vouchera prezentowego wybierz opcję „KUP SZKOLENIE”. Jeżeli kupiłeś szkolenie bądź voucher i masz już swój KOD wybierz opcję „WYBIERZ TERMIN” i wybierz odpowiadający termin na udział w szkoleniu. Opis szkolenia znajduje się poniżej.

399 zł

zalety i opcje

BEZPIECZNA JAZDA NA TORZE

Podczas zajęć na Autodromie przekonasz się na własnej skórze, że już dzięki prawidłowej pozycji za kierownicą jesteś w stanie lepiej panować na samochodem. Nauka właściwego hamowania oraz pokonywania slalomu, pozwoli Ci odpowiednio zareagować w nagłej sytuacji na drodze. Na treningu podczas hamowania awaryjnego, poznasz w praktyce działanie systemu ABS. Kolejnym elementem treningu sprawiającym wiele kłopotów, będzie nauka techniki pokonywania zakrętu i serii zakrętów.

DODATKOWE ATRAKCJE

Każdy z uczestników szkolenia ma okazję przeżyć wizytę w niesamowitym, interaktywnym centrum bezpieczeństwa - SKODA Auto Lab. Dopełnieniem szkolenia Mini 1 Safe Driving jest symulacja zderzenia wykonywana przy dwóch różnych prędkościach. Szkolenie trwa około 4,5h, uczestnicy mają zapewnioną kawę, napoje i ciasteczka. Ze względów bezpieczeństwa, podczas szkolenia na torze nie mogą przebywać osoby towarzyszące nie biorące udziału w szkoleniu.

Program szkolenia

Hamowanie awaryjne

Uczestnicy będą mieli możliwość nauki hamowania w sytuacji zagrożenia na drodze, dowiedzą się jaki wpływ ma wzrost prędkości na długość drogi hamowania oraz jak zmienia się praca systemu ABS w przypadku różnych nawierzchni na drodze.

Slalom

Kursanci nauczą się jak prawidłowo pokonać serię zakrętów oraz jak powinna wyglądać prawidłowa praca rąk na kierownicy, dowiedzą się również, jak ważne jest wodzenie wzrokiem oraz obserwacja drogi.

Okrąg

Okrąg to jazda po niekończącym się zakręcie. Uczestnicy dowiedzą się czy można hamować w zakręcie i jak radzić sobie w sytuacjach poślizgu pod i nadsterownego. *W zależności od dostępności, moduł realizowany zamiennie z warsztatami na Skoda Auto Lab. 

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Szkolenie Mini 2 Safe Driving

dowiedz się więcej

Szkolenie VIP Safe Driving I Stopień

dowiedz się więcej

Szkolenia dofinansowane

2022-01-20

Szkolenia dofinansowane nawet do 100% z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

więcej

X finał Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

2021-10-27

Ponad 300 finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników spotkało się w dniach 22-23 października 2021 r. na targach Poznań Game Arena, by zdobywać wiedzę i walczyć o zwycięstwo.

więcej

Jazda w czasie burzy

2021-07-09

Dowiedz się jak postępować gdy podczas podróży zastanie cię burza

więcej