Twoje szkolenie

Szkolenie Mini 2 Safe Driving

Liczba miejsc: 12

399 zł

Wybrane dla Ciebie

Akademia RS

Liczba miejsc: 12

1600 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie VIP Safe Driving I Stopień

Liczba miejsc: 4

1599 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Szkolenie Mini 2 Safe Driving

Liczba miejsc: 12

Kupno szkolenia lub wybór terminu. W celu zakupu szkolenia lub vouchera prezentowego wybierz opcje „KUP SZKOLENIE”. Jeżeli kupiłeś szkolenie bądź voucher i masz już swój KOD wybierz opcję „WYBIERZ TERMIN” i wybierz odpowiadający termin na udział w szkoleniu. Opis szkolenia znajduje się poniżej.

399 zł

zalety i opcje

O SZKOLENIU

Aby zakupić szkolenie MINI 2 Safe Driving konieczne jest ukończenie szkolenia MINI 1 Safe Driving . Szybkie przypomnienie zagadnień z poprzedniej wizyty i prawidłowe ich wykorzystanie podczas drugiego treningu pozwoli Tobie zweryfikować już zdobyte umiejętności oraz wyrobi kolejne prawidłowe nawyki. Bardzo ważnym elementem tego etapu szkolenia jest pokaz dynamiczny, który pokaże Tobie, jaki wpływ na długość drogi zatrzymania pojazdu ma prędkość jazdy i czas reakcji kierowcy. NOWOŚĆ - zmieniliśmy program szkoleniowy Mini 2 Safe Driving – już teraz przeżyjecie niesamowite emocje na szarpaku!

BEZPIECZNA JAZDA NA TORZE

Podczas drugiej wizyty w ŠKODA Auto Szkoła zajmiemy się już bardziej zaawansowanym treningiem. Przed Tobą jedno z najtrudniejszych ćwiczeń - omijanie przeszkody na macie poślizgowej. Podczas tego ćwiczenia połączona zostanie wiedza z poprzednich godzin na torze. Uczestnicy sprawdzą na kilka sposobów, jak bezpiecznie ominąć przeszkodę. Kolejne godzina to „Szarpak”, specjalne urządzenie, które automatycznie wprowadza auto w poślizg nadsterowny. Twoim zadaniem będzie opanowanie samochodu i sprawdzenie, która metoda wyjścia z poślizgu jest najbardziej skuteczna.

Szarpak

Szarpak To urządzenie dynamiczne które wprowadzi tylną oś Waszych aut w maksymalną nadsterowność z różną mocą i w różnych kierunkach. Nauczycie się kilku sposobów radzenia sobie w sytuacji gdzie w ruchu drogowym zarzuci tył Waszych aut. Takie sytuacje zdarzają się nader często a kierowcy z reguły nie wiedzą jak mają się zachować. Gaz, hamulec, kontra na kierownicy? Co zrobić? Trener szczegółowo objaśni technikę jazdy podczas uślizgu nadsterownego. Szarpak to urządzenie wyjątkowe i naprawdę niewiele jest takowych w Polsce.

Program szkolenia

Omijanie przeszkody

Podczas tego ćwiczenia połączona zostanie wiedza z poprzednich godzin na torze. Uczestnicy sprawdzą na kilka sposobów, jak bezpiecznie ominąć przeszkodę.

Szarpak

Specjalne urządzenie, które automatycznie wprowadza auto w poślizg nadsterowny. Twoim zadaniem będzie opanowanie samochodu i prawidłowe wyjście z poślizgu.

Pokaz dynamiczny

Wpływ czasu reakcji na wydłużenie drogi zatrzymania samochodu (droga reakcji + droga hamowania). Wpływ wzrostu prędkości (30km/h, 50km/h, 70km/h) na moment rozpoczęcia hamowania.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Akademia RS

dowiedz się więcej

Szkolenie VIP Safe Driving I Stopień

dowiedz się więcej

ABC BEZPIECZNEJ KOBIETY

2019-08-09

Zapraszamy wszystkie chętne Panie do udziału w kolejnej edycji akcji ABC Bezpiecznej Kobiety

więcej

Piętnaście lat SKODA Auto Szkoła

2019-07-12

Zapraszamy do zapoznania się z historią Skoda Auto Szkoła

więcej

Wybieramy bezpieczne auto rodzinne które daje radość z jazdy

2019-06-28

ŠKODA podpowiada jak wybrać idealne auto familijne.

więcej