Twoje szkolenie

Szkolenie Mini 3 Safe Driving

Liczba miejsc: 12

399 zł

Wybrane dla Ciebie

Akademia RS

Liczba miejsc: 12

1600 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie VIP Safe Driving I Stopień

Liczba miejsc: 4

1599 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Szkolenie Mini 3 Safe Driving

Liczba miejsc: 12

Kupno szkolenia lub wybór terminu. W celu zakupu szkolenia lub vouchera prezentowego wybierz opcje „KUP SZKOLENIE”. Jeżeli kupiłeś szkolenie bądź voucher i masz już swój KOD wybierz opcję „WYBIERZ TERMIN” i wybierz odpowiadający termin na udział w szkoleniu. Opis szkolenia znajduje się poniżej.

399 zł

zalety i opcje

SZCZEGÓŁY SZKOLENIA

Aby zakupić szkolenie Mini 3 Safe Driving konieczne jest ukończenie szkolenia MINI 1 Safe Driving. Trzecia wizyta to najwyższy poziom wtajemniczenia w kwestie bezpiecznej jazdy. Na tym etapie, dowiesz się wszystkiego o najnowszych elektronicznych systemach bezpieczeństwa montowanych we współczesnych autach. Krótka prezentacja trenera na pewno poszerzy Twoją wiedzę na ich temat, natomiast ćwiczenia na Autodromie to dzień z bardzo dużą dawką adrenaliny.

SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA

Wykład dotyczący najnowszych systemów bezpieczeństwa przybliży wszystkim uczestnikom szkolenia, jak inżynierowie pracujący nad najnowszymi autami dzięki zastosowanym systemom bezpieczeństwa ratują nam życie.

WYZWANIE NA OKRĘGU

Podczas trzeciej wizyty w ŠKODA Auto Szkoła zajmiemy się już bardziej zaawansowanym treningiem. Przed Tobą kolejne godziny na ŠKODA Autodrom Poznań, w tym jazda w okręgu imitująca jazdę w ciągłym poślizgu oraz ćwiczenie na module szarpak. „Szarpak”, specjalne urządzenie, które automatycznie wprowadza auto w poślizg nadsterowny. Twoim zadaniem będzie opanowanie samochodu i sprawdzenie, która metoda wyjścia z poślizgu jest najbardziej skuteczna.

Szarpak

Ostatnie ćwiczenie to „szarpak”, specjalne urządzenie, które automatycznie wprowadza auto w poślizg nadsterowny. Twoim zadaniem będzie opanowanie samochodu i sprawdzenie która metoda wyjścia z poślizgu jest najbardziej skuteczna. Jest to ćwiczenie z poprzedniego szkolenia, ale tym razem oprócz wyjścia z poślizgu musisz ominąć przeszkodę. MINI Safe Driving 3 to szkolenie, które stanowi połączenie wszystkich trzech poziomów, które do tej pory mogłeś ćwiczyć na osobnych modułach.

Program szkolenia

Szarpak

Specjalne urządzenie, które automatycznie wprowadza auto w poślizg nadsterowny. Twoim zadaniem będzie opanowanie samochodu i prawidłowe wyjście z poślizgu.

Okrąg

Okrąg to jazda po niekończącym się zakręcie, na którym możemy doświadczyć zjawisk tam zachodzących np. utraty przyczepności osi przedniej i tylnej oraz sposobów reagowania na to zjawisko przez kierowcę.

ABS, ESC, DSR....

Warsztat dotyczący najnowszych systemów bezpieczeństwa stosowanych w najnowszych modelach aut.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Akademia RS

dowiedz się więcej

Szkolenie VIP Safe Driving I Stopień

dowiedz się więcej

Kierowca wyobraźnią

2019-04-18

Konferencja " kierowca z wyobraźnią"

więcej

ZIMA I NAPĘD NA CZTERY KOŁA

2019-02-22

ZIMA I NAPĘD 4X4

więcej

BEZPIECZNA JAZDA ZIMĄ

2019-01-24

BEAPIECZNA JAZDA ZIMĄ

więcej