Twoje szkolenie

Szkolenie VIP Safe Driving I Stopień

Liczba miejsc: 4

1599 zł

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie VIP Safe Driving II Stopień

Liczba miejsc: 4

1699 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie Off Road Driving

Liczba miejsc: 12

1500 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Szkolenie VIP Safe Driving I Stopień

Liczba miejsc: 4

Kupno szkolenia lub wybór terminu. W celu zakupu szkolenia lub vouchera prezentowego wybierz opcje „KUP SZKOLENIE”. Jeżeli kupiłeś szkolenie bądź voucher i masz już swój KOD wybierz opcję „WYBIERZ TERMIN” i wybierz odpowiadający termin na udział w szkoleniu. Opis szkolenia znajduje się poniżej.

1599 zł

zalety i opcje

O SZKOLENIU

Chcesz poczuć się jak prawdziwy VIP? U nas masz taką szansę. Wybierz model auta odpowiadający Twoim potrzebom (aktualna lista aut dostępna w biurze Skoda Auto Szkoła) lub sprawdź swoje umiejętności w swoim aucie. Trener poświęci maksimum uwagi na każdy wykonany przejazd oraz udzieli indywidualnych wskazówek by dopracować Twoją technikę jazdy. Szkolenie odbywa się w grupach 3 - 4 osobowych, więc dodatkowo możesz wykupić szkolenie wraz ze swoją żoną, mężem, dzieckiem, przyjacielem i spędzić fantastyczny pełen wrażeń i wiedzy dzień (podana cena dotyczy szkolenia dla 1 osoby).

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA

Szkolenie VIP, standardowo trwa około 6 godzin. Podczas szkolenia wykorzystujemy nasze auta, które są wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które z każdą chwilą spędzoną na torze uczestnik zaczyna coraz bardziej rozumieć i uczyć się, w jaki sposób odpowiednio je wykorzystywać. W cenę szkolenia wliczona jest przerwa na lunch, przerwa kawowa oraz wizyta w ŠKODA Auto Lab - Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa.

BEZPIECZNA JAZDA NA TORZE

Szkolenie z zakresu bezpiecznej jazdy to przede wszystkim zajęcia praktyczne – uczestnicy ćwiczą m.in. omijanie przeszkody, pokonywanie serii zakrętów, wyjście z poślizgu. Podczas szkolenia, dowiesz się jak radzić sobie w najtrudniejszych sytuacjach drogowych. Przekonasz się, na czym polega bezpieczna jazda samochodem i w jaki sposób wykorzystać, w najtrudniejszych sytuacjach, systemy bezpieczeństwa stosowane w nowoczesnych autach.

Program szkolenia

Pokaz statyczny

Trenerzy pokazują zalety prawidłowej pozycji za kierownicą oraz sposobu bezpiecznego przewozu osób i bagaży

Hamowanie awaryjne

Uczestnicy będą mieli możliwość nauki hamowania w sytuacji zagrożenia na drodze, dowiedzą się jaki wpływ ma wzrost prędkości na długość drogi hamowania, oraz jak zmienia się praca systemu ABS w przypadku różnych nawierzchni na drodze.

Slalom

Kursanci nauczą się jak prawidłowo pokonać serię zakrętów oraz jak powinna wyglądać prawidłowa praca rąk na kierownicy, dowiedzą się również, jak ważne jest wodzenie wzrokiem oraz obserwacja drogi.

Omijanie przeszkody

Podczas tego ćwiczenia połączona zostanie wiedza z hamowania awaryjnego i jazdy na slalomie. Uczestnicy sprawdzą na kilka sposobów, jak bezpiecznie ominąć przeszkodę.

Okrąg

Okrąg to jazda po niekończącym się zakręcie, na którym możemy doświadczyć zjawisk tam zachodzących np. utraty przyczepności osi przedniej i tylnej oraz sposobów reagowania na to zjawisko przez kierowcę.

Szarpak

Specjalne urządzenie, które automatycznie wprowadza auto w poślizg nadsterowny. Twoim zadaniem będzie opanowanie samochodu i prawidłowe wyjście z poślizgu.

Pokaz dynamiczny

Wpływ czasu reakcji na wydłużenie drogi zatrzymania samochodu (droga reakcji + droga hamowania). Wpływ wzrostu prędkości (30km/h, 50km/h, 70km/h) na moment rozpoczęcia hamowania.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Szkolenie VIP Safe Driving II Stopień

dowiedz się więcej

Szkolenie Off Road Driving

dowiedz się więcej

ABC BEZPIECZNEJ KOBIETY

2019-08-09

Zapraszamy wszystkie chętne Panie do udziału w kolejnej edycji akcji ABC Bezpiecznej Kobiety

więcej

Piętnaście lat SKODA Auto Szkoła

2019-07-12

Zapraszamy do zapoznania się z historią Skoda Auto Szkoła

więcej

Wybieramy bezpieczne auto rodzinne które daje radość z jazdy

2019-06-28

ŠKODA podpowiada jak wybrać idealne auto familijne.

więcej