Twoje szkolenie

Szkolenie Off Road Driving

Liczba miejsc: 12

1500 zł

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie Eco Driving

Liczba miejsc: 12

599 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Młody Kierowca

Liczba miejsc: 12

170 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Szkolenie Off Road Driving

Liczba miejsc: 12

Kupno szkolenia lub wybór terminu. W celu zakupu szkolenia lub vouchera prezentowego wybierz opcje „KUP SZKOLENIE”. Jeżeli kupiłeś szkolenie bądź voucher i masz już swój KOD wybierz opcję „WYBIERZ TERMIN” i wybierz odpowiadający termin na udział w szkoleniu. Opis szkolenia znajduje się poniżej.

1500 zł

zalety i opcje

JAZDA W TRUDNYM TERENIE

Dla osób chcących nauczyć się profesjonalnej jazdy terenowej oraz poznać możliwości nowoczesnych SUV-ów, mamy przygotowany specjalny program off-roadowy z masą przeszkód takich jak m. in. wały czołgowe, wykrzyże, trawers, przejazd przez grząski teren, przeprawę przez głębokie piaski, zjazdy i podjazdy po stromych wzniesieniach. Uczestnicy przesiądą się także do typowych samochodów terenowych, którymi wyruszą na ponad dwugodzinną wyprawę, przez jeden z najlepszych terenów offroadowych w Polsce, znajdujący się w okolicach Książa Wielkopolskiego. A wszystko to pod okiem utytułowanych trenerów Skoda Auto Szkoła na najnowszych SUV-ach marki Škoda – Karoq, Kodiaq oraz specjalnych samochodach w pełni terenowych.

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA

Podczas szkolenie Off-Road Driving uczestnicy dzielą się na dwie małe 6-9 osobowe grupy, co bardzo podnosi poziom szkolenia. Podczas zajęć przedstawimy i porównamy charakterystykę samochodu terenowego oraz SUV-a i opowiemy o ich przeznaczeniu. Następnie uczestnicy poznają, podczas zajęć praktycznych, możliwości samochodów w trudnym terenie. Dla wielu może być ogromnym zaskoczeniem, co potrafią nowoczesne SUV-y. W programie jest pokonywanie stromych zjazdów, podjazdów, trawersów, przeszkód wodnych, wykorzystywanie systemów wspomagających jazdę w terenie, identyfikacja zagrożeń dla załogi samochodów, wykorzystanie liny kinetycznej i współpraca w załodze.

Program szkolenia

Wprowadzenie

Krótkie zajęcia teoretyczne przygotowujące do jazd technicznych SUV-ami i do wyprawy 4x4. Omówimy na nich dokładnie charakterystyki samochodów, rodzaje napędów 4x4, systemy wspomagające jazdę w terenie, zagrożenia dla załogi i samochodu, obsługę i wykorzystanie liny kinetycznej oraz ocenę umiejętności własnych i możliwości samochodu.

Zajęcia z techniki jazdy

Podczas jazd praktycznych pod okiem trenerów Škoda Auto Szkoła uczestnicy nauczą się możliwości SUV-ów w trudnym terenie oraz pokonywania licznych przeszkód terenowych, takich jak wały czołgowe, wykrzyże, trawers, ostre wzniesienia, głębokie piaski, grząski teren, most z bali itp.

Wyprawa

Odbywać się będzie pod okiem doświadczonych trenerów jazdy terenowej, na samochodach terenowych o bardzo dużej dzielności. Na wyprawie bardzo ważna będzie koordynacja i współpraca w grupie między uczestnikami i trenerami, którzy również będą czynnymi członkami ekipy, nauczającymi, motywującymi, pomagającymi i podpowiadającymi w wielu trudnych sytuacjach.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Szkolenie Eco Driving

dowiedz się więcej

Młody Kierowca

dowiedz się więcej

ABC BEZPIECZNEJ KOBIETY

2019-08-09

Zapraszamy wszystkie chętne Panie do udziału w kolejnej edycji akcji ABC Bezpiecznej Kobiety

więcej

Piętnaście lat SKODA Auto Szkoła

2019-07-12

Zapraszamy do zapoznania się z historią Skoda Auto Szkoła

więcej

Wybieramy bezpieczne auto rodzinne które daje radość z jazdy

2019-06-28

ŠKODA podpowiada jak wybrać idealne auto familijne.

więcej