Twoje szkolenie

Szkolenie Off Road Driving

Liczba miejsc: 12

1500 zł

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie Eco Driving

Liczba miejsc: 12

599 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Kierowca Z Wyobraźnią

Liczba miejsc: 12

650 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Szkolenie Off Road Driving

Liczba miejsc: 12

Zapraszamy grupy zorganizowane (min 6os.) Szkolenie niedostępne w ofercie dla klienta indywidualnego. Opis szkolenia znajduje się poniżej.

1500 zł

zalety i opcje

JAZDA W TRUDNYM TERENIE

Dla osób chcących nauczyć się profesjonalnej jazdy terenowej oraz poznać możliwości nowoczesnych SUV-ów, mamy przygotowany specjalny program off-roadowy z masą przeszkód takich jak m. in. wały czołgowe, wykrzyże, trawers, przejazd przez grząski teren, przeprawę przez głębokie piaski, zjazdy i podjazdy po stromych wzniesieniach. Uczestnicy przesiądą się także do typowych samochodów terenowych, którymi wyruszą na ponad dwugodzinną wyprawę, przez jeden z najlepszych terenów offroadowych w Polsce, znajdujący się w okolicach Książa Wielkopolskiego. A wszystko to pod okiem utytułowanych trenerów Skoda Auto Szkoła na najnowszych SUV-ach marki Škoda – Karoq, Kodiaq oraz specjalnych samochodach w pełni terenowych.

KORZYŚCI ZE SZKOLENIA

Podczas szkolenie Off-Road Driving uczestnicy dzielą się na dwie małe 6-9 osobowe grupy, co bardzo podnosi poziom szkolenia. Podczas zajęć przedstawimy i porównamy charakterystykę samochodu terenowego oraz SUV-a i opowiemy o ich przeznaczeniu. Następnie uczestnicy poznają, podczas zajęć praktycznych, możliwości samochodów w trudnym terenie. Dla wielu może być ogromnym zaskoczeniem, co potrafią nowoczesne SUV-y. W programie jest pokonywanie stromych zjazdów, podjazdów, trawersów, przeszkód wodnych, wykorzystywanie systemów wspomagających jazdę w terenie, identyfikacja zagrożeń dla załogi samochodów, wykorzystanie liny kinetycznej i współpraca w załodze.

Program szkolenia

Wprowadzenie

Krótkie zajęcia teoretyczne przygotowujące do jazd technicznych SUV-ami i do wyprawy 4x4. Omówimy na nich dokładnie charakterystyki samochodów, rodzaje napędów 4x4, systemy wspomagające jazdę w terenie, zagrożenia dla załogi i samochodu, obsługę i wykorzystanie liny kinetycznej oraz ocenę umiejętności własnych i możliwości samochodu.

Zajęcia z techniki jazdy

Podczas jazd praktycznych pod okiem trenerów Škoda Auto Szkoła uczestnicy nauczą się możliwości SUV-ów w trudnym terenie oraz pokonywania licznych przeszkód terenowych, takich jak wały czołgowe, wykrzyże, trawers, ostre wzniesienia, głębokie piaski, grząski teren, most z bali itp.

Wyprawa

Odbywać się będzie pod okiem doświadczonych trenerów jazdy terenowej, na samochodach terenowych o bardzo dużej dzielności. Na wyprawie bardzo ważna będzie koordynacja i współpraca w grupie między uczestnikami i trenerami, którzy również będą czynnymi członkami ekipy, nauczającymi, motywującymi, pomagającymi i podpowiadającymi w wielu trudnych sytuacjach.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Szkolenie Eco Driving

dowiedz się więcej

Kierowca Z Wyobraźnią

dowiedz się więcej

Jazda w czasie burzy

2021-07-09

Dowiedz się jak postępować gdy podczas podróży zastanie cię burza

więcej

SKODA AUTO LAB na Dzień Dziecka

2021-05-28

Zachęcamy do odwiedzin ŠKODA AUTO LAB

więcej

PIESI NA PASACH

2021-05-13

Dowiedz się, jakie zasady obowiązują na przejściach dla pieszych

więcej