Twoje szkolenie

Kierowca Z Wyobraźnią

Liczba miejsc: 12

550 zł

Wybrane dla Ciebie

Szkolenie Defensive Driving

Liczba miejsc: 12

599 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

AKTUALNE INFORMACJE DOTYCZĄCE REALIZACJI SZKOLEŃ

Liczba miejsc: 6

1 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Kierowca Z Wyobraźnią

Liczba miejsc: 12

ABY SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI UŻYJ KODU : bezpiecznymaj2020 W celu zakupu szkolenia lub vouchera prezentowego wybierz opcje „KUP SZKOLENIE”. Jeżeli kupiłeś szkolenie bądź voucher i masz już swój KOD wybierz opcję „WYBIERZ TERMIN” i wybierz odpowiadający termin na udział w szkoleniu. Opis szkolenia znajduje się poniżej.

550 zł

zalety i opcje

Kierowca z wyobraźnią

Szkolenie przygotowane z myślą o najmniej doświadczonych kierowcach, szczególnie tych, którzy odebrali uprawnienia w przeciągu ostatnich 12 m-cy. Umiejętność oceny sytuacji, znajomość przepisów oraz świadomość zagrożeń występujących na drodze, to elementy, które mają wpływ na bezpieczeństwo kierowcy, a ich znajomość odróżnia kierowcę z wyobraźnią od zwykłego kierowcy. Kierowca z Wyobraźnia, to szkolenie, w którym zdecydowanie stawiamy na praktykę. W trakcie ćwiczeń uczestnicy dowiadują się, jakie siły rządzą samochodem, uczą się, jak prawidłowo reagować w awaryjnych sytuacjach, poznają systemy bezpieczeństwa i ćwiczą ich używanie. Ponadto, poznają zasady, które pozwolą im w przyszłości unikać niebezpiecznych zdarzeń. Pamiętajmy, że bezpieczny kierowca to ten, który nie tylko opanował technikę jazdy, ale przede wszystkim ten, który "kontroluje" głowę i używa wyobraźni.

Korzyści ze szkolenia

Szkolenie kierowca z wyobraźnią, standardowo trwa około 8 godzin. Podczas szkolenia wykorzystujemy nasze auta, wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, które z każdą chwilą spędzoną na torze uczestnik zaczyna coraz bardziej rozumieć oraz uczyć się w jaki sposób odpowiednio je wykorzystywać. W cenę szkolenia wliczona jest przerwa na lunch, przerwa kawowa oraz wizyta w ŠKODA Auto Lab - Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa. Dodatkową korzyścią jest wykład "wypadek drogowy", który jest elementem tylko tego szkolenia.

Program szkolenia

SKODA Auto Lab 

Uczestnicy zyskają wiedzę z zakresu szeroko rozumianej współczesnej motoryzacji. Dzięki temu staną się ekspertami w dziedzinie ekologii, technologii, innowacji i bezpieczeństwa.

Prawidłowa pozycja za kierownicą 

Trenerzy uświadomią uczestnikom jak ważna jest  prawidłowa pozycja za kierownicą oraz sposób bezpiecznego przewozu osób i bagaży.

Hamowanie awaryjne 

Uczestnicy nauczą się jak hamować awaryjnie w sytuacji zagrożenia na drodze, dowiedzą się jaki wpływ ma wzrost prędkości na długość drogi hamowania, oraz jak zmienia się praca systemu ABS w przypadku hamowania na różnych nawierzchniach.

Slalom

Kursanci nauczą się, jak prawidłowo pokonać serię zakrętów oraz jak połączyć prawidłową pozycję za kierownicą z odpowiednią pracą rąk na kierownicy. Dowiedzą się również, jak ważne jest wodzenie wzrokiem czyli obserwacja drogi.

Omijanie

Podczas tego ćwiczenia połączona zostanie wiedza uzyskana podczas hamowania awaryjnego i jazdy slalomem. Uczestnicy sprawdzą na kilka sposobów, jak bezpiecznie ominąć przeszkodę.

Pokaz dynamiczny

Wpływ czasu reakcji na wydłużenie drogi zatrzymania samochodu (droga reakcji + droga hamowania). Wpływ wzrostu prędkości (30km/h, 50km/h, 70km/h) na moment rozpoczęcia hamowania.

Uwaga wypadek

Zajęcia dotyczące postępowania w sytuacji stania się świadkiem wypadku drogowego lub uczestniczenia w tego typu zdarzeniu.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Szkolenie Defensive Driving

dowiedz się więcej

AKTUALNE INFORMACJE DOTYCZĄCE REALIZACJI SZKOLEŃ

dowiedz się więcej

Promocja za zakup szkolenia

2020-05-20

bezpiecznymaj2020

więcej

Jak zrealizować VOUCHER

2020-05-20

Jak zrealizować VOUCHER

więcej

Komunikat - zawieszenie szkoleń oraz wydłużenie ważności voucherów

2020-04-07

Ze względu na zaistniałą sytuację, zaplanowane szkolenia, zostają zawieszone do odwołania.

więcej