Twoje szkolenie

Szkolenie Defensive Driving

Liczba miejsc: 12

599 zł

Wybrane dla Ciebie

Intensive Safe Driving I stopień

Liczba miejsc: 6

1499 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

INTENSIVE SAFE DRIVING II STOPIEŃ

Liczba miejsc: 6

1549 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Szkolenie Defensive Driving

Liczba miejsc: 12

Szkolenie dostępne tylko dla firm powyżej 9 osób. Zapraszamy do kontaktu: Michał Zmitrowicz, tel.: +48 692 008 628, email: michalz@szkola-auto.eu

599 zł

zalety i opcje

SZKOLENIE DEFENSIVE DRIVING

Jazda defensywna to podstawa szkolenia kierowców w krajach anglosaskich i skandynawskich. Wyjątkowo skuteczna metoda szkolenia, która uczy jak bezpiecznie poruszać się po drogach. W Polsce wciąż incydentalnie wykorzystywana w procesie szkolenia kierowców. Jazda defensywna oparta jest na założeniu, że kierowanie autem zawsze musi być bezpieczne. Kluczem do tego jest lokalizowanie i unikanie ryzyk, które mogą pojawić się podczas jazdy. Można to osiągnąć tylko poprzez odpowiednie planowanie i świadome wykluczanie ryzykownych manewrów. W systemie szkolenia kierowców największą uwagę poświęca się umiejętności obserwacji i planowania, szczególnie pod kątem unikania dostrzeżonych lub potencjalnych zagrożeń.

Program szkolenia

Wprowadzenie 

Przywitanie grupy, rejestracja i krótkie omówienie szkolenia. Przed wyjazdem na miasto trener ŠKODA Auto Szkoła omawia prawidłową pozycję za kierownicą.

Test nawyków

Jazda z trenerem po wyznaczonej trasie, kursant prowadzi własnym stylem jazdy. Trener ocenia przejazd wieloaspektowo, przy użyciu specjalnych arkuszy ocen.

 Instruktaż

Trener szczegółowo omawia przejazdy z testu nawyków, następnie przedstawia zasady Defensive Drivingu będące kluczem do opanowania sztuki jazdy defensywnej.

Test korzyści

Intensywna nauka praktyczna Defensive Drivingu. Trener wspiera kursanta uwagami i komentarzami. Udziela też wskazówek szczegółowo odnosząc się do zasad jazdy defensywnej.

Zakończenie

Na zakończenie uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami ze szkolenia, trener odpowiada na pytania i porównuje uzyskane podczas jazd wyniki. Następnie przekazuje kursantom arkusze informacji zwrotnej z opisem ich stylu jazdy oraz zaleceń na przyszłość. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikaty ŠKODA Auto Szkoła.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

Intensive Safe Driving I stopień

dowiedz się więcej

INTENSIVE SAFE DRIVING II STOPIEŃ

dowiedz się więcej

Promocja za zakup szkolenia

2020-05-20

bezpiecznymaj2020

więcej

Jak zrealizować VOUCHER

2020-05-20

Jak zrealizować VOUCHER

więcej

Komunikat - zawieszenie szkoleń oraz wydłużenie ważności voucherów

2020-04-07

Ze względu na zaistniałą sytuację, zaplanowane szkolenia, zostają zawieszone do odwołania.

więcej