Twoje szkolenie

Szkolenie Defensive Driving

Liczba miejsc: 12

599 zł

Wybrane dla Ciebie

PAKIET SAFE DRIVING 1 + 2 STOPIEŃ

Liczba miejsc: 10

1790 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Safe Driving Individual

Liczba miejsc: 1

2500 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Szkolenie Defensive Driving

Liczba miejsc: 12

Szkolenie dostępne tylko dla firm powyżej 9 osób. Zapraszamy do kontaktu: Michał Zmitrowicz, tel.: +48 692 008 628, email: michalz@szkola-auto.eu

599 zł

zalety i opcje

SZKOLENIE DEFENSIVE DRIVING

Jazda defensywna to podstawa szkolenia kierowców w krajach anglosaskich i skandynawskich. Wyjątkowo skuteczna metoda szkolenia, która uczy jak bezpiecznie poruszać się po drogach. W Polsce wciąż incydentalnie wykorzystywana w procesie szkolenia kierowców. Jazda defensywna oparta jest na założeniu, że kierowanie autem zawsze musi być bezpieczne. Kluczem do tego jest lokalizowanie i unikanie ryzyk, które mogą pojawić się podczas jazdy. Można to osiągnąć tylko poprzez odpowiednie planowanie i świadome wykluczanie ryzykownych manewrów. W systemie szkolenia kierowców największą uwagę poświęca się umiejętności obserwacji i planowania, szczególnie pod kątem unikania dostrzeżonych lub potencjalnych zagrożeń.

Program szkolenia

Wprowadzenie 

Przywitanie grupy, rejestracja i krótkie omówienie szkolenia. Przed wyjazdem na miasto trener ŠKODA Auto Szkoła omawia prawidłową pozycję za kierownicą.

Test nawyków

Jazda z trenerem po wyznaczonej trasie, kursant prowadzi własnym stylem jazdy. Trener ocenia przejazd wieloaspektowo, przy użyciu specjalnych arkuszy ocen.

 Instruktaż

Trener szczegółowo omawia przejazdy z testu nawyków, następnie przedstawia zasady Defensive Drivingu będące kluczem do opanowania sztuki jazdy defensywnej.

Test korzyści

Intensywna nauka praktyczna Defensive Drivingu. Trener wspiera kursanta uwagami i komentarzami. Udziela też wskazówek szczegółowo odnosząc się do zasad jazdy defensywnej.

Zakończenie

Na zakończenie uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami ze szkolenia, trener odpowiada na pytania i porównuje uzyskane podczas jazd wyniki. Następnie przekazuje kursantom arkusze informacji zwrotnej z opisem ich stylu jazdy oraz zaleceń na przyszłość. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikaty ŠKODA Auto Szkoła.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

PAKIET SAFE DRIVING 1 + 2 STOPIEŃ

dowiedz się więcej

Safe Driving Individual

dowiedz się więcej

Jazda w czasie burzy

2021-07-09

Dowiedz się jak postępować gdy podczas podróży zastanie cię burza

więcej

SKODA AUTO LAB na Dzień Dziecka

2021-05-28

Zachęcamy do odwiedzin ŠKODA AUTO LAB

więcej

PIESI NA PASACH

2021-05-13

Dowiedz się, jakie zasady obowiązują na przejściach dla pieszych

więcej