Twoje szkolenie

Szkolenie Defensive Driving

Liczba miejsc: 12

599 zł

Wybrane dla Ciebie

AKTUALNE INFORMACJE DOTYCZĄCE REALIZACJI SZKOLEŃ

Liczba miejsc: 6

1 zł

szczegóły

Wybrane dla Ciebie

Intensive Safe Driving I stopień

Liczba miejsc: 6

1499 zł

szczegóły

znajdź szkolenie

Szkolenie Defensive Driving

Liczba miejsc: 12

Szkolenie dostępne tylko dla firm powyżej 9 osób. Zapraszamy do kontaktu: Michał Zmitrowicz, tel.: +48 692 008 628, email: michalz@szkola-auto.eu

599 zł

zalety i opcje

SZKOLENIE DEFENSIVE DRIVING

Jazda defensywna to podstawa szkolenia kierowców w krajach anglosaskich i skandynawskich. Wyjątkowo skuteczna metoda szkolenia, która uczy jak bezpiecznie poruszać się po drogach. W Polsce wciąż incydentalnie wykorzystywana w procesie szkolenia kierowców. Jazda defensywna oparta jest na założeniu, że kierowanie autem zawsze musi być bezpieczne. Kluczem do tego jest lokalizowanie i unikanie ryzyk, które mogą pojawić się podczas jazdy. Można to osiągnąć tylko poprzez odpowiednie planowanie i świadome wykluczanie ryzykownych manewrów. W systemie szkolenia kierowców największą uwagę poświęca się umiejętności obserwacji i planowania, szczególnie pod kątem unikania dostrzeżonych lub potencjalnych zagrożeń.

Program szkolenia

Wprowadzenie 

Przywitanie grupy, rejestracja i krótkie omówienie szkolenia. Przed wyjazdem na miasto trener ŠKODA Auto Szkoła omawia prawidłową pozycję za kierownicą.

Test nawyków

Jazda z trenerem po wyznaczonej trasie, kursant prowadzi własnym stylem jazdy. Trener ocenia przejazd wieloaspektowo, przy użyciu specjalnych arkuszy ocen.

 Instruktaż

Trener szczegółowo omawia przejazdy z testu nawyków, następnie przedstawia zasady Defensive Drivingu będące kluczem do opanowania sztuki jazdy defensywnej.

Test korzyści

Intensywna nauka praktyczna Defensive Drivingu. Trener wspiera kursanta uwagami i komentarzami. Udziela też wskazówek szczegółowo odnosząc się do zasad jazdy defensywnej.

Zakończenie

Na zakończenie uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami ze szkolenia, trener odpowiada na pytania i porównuje uzyskane podczas jazd wyniki. Następnie przekazuje kursantom arkusze informacji zwrotnej z opisem ich stylu jazdy oraz zaleceń na przyszłość. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikaty ŠKODA Auto Szkoła.

1. O zakwalifikowaniu się na szkolenie decyduje kolejność wpłat
2. Aby szkolenie się odbyło, musi zebrać się określona minimalna ilość osób.

sprawdź inne

AKTUALNE INFORMACJE DOTYCZĄCE REALIZACJI SZKOLEŃ

dowiedz się więcej

Intensive Safe Driving I stopień

dowiedz się więcej

Promocja za zakup szkolenia

2020-05-20

bezpiecznymaj2020

więcej

Jak zrealizować VOUCHER

2020-05-20

Jak zrealizować VOUCHER

więcej

Komunikat - zawieszenie szkoleń oraz wydłużenie ważności voucherów

2020-04-07

Ze względu na zaistniałą sytuację, zaplanowane szkolenia, zostają zawieszone do odwołania.

więcej